“Dobra lokalizacja”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Liczba recenzji: 15
5 recenzje(-i) hoteli
“Dobra lokalizacja”
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2014

Nocowaliśmy już 2 raz w tym hostelu, wcześniej w pokoju prywatnym, teraz w w pokoju wieloosobowym dostępnym na nasza wyłączność. Cena jak na tę lokalizację bardzo dobra.
Uważam że pokoje wieloosobowe wymagają trochę odświeżenia(widać że sporo eksploatowane były), łazienki także. Co do czystości nic nie da się zarzucić jest czysto i schludnie.

Minusem jednak jest fakt że bufet śniadaniowy nie jest w miarę uzupełniany oraz pobieranie kaucji za klucz do pokoju.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam brać pokoje prywatne mają dużo lepszy standard w porównaniu z pokojami wieloosobowymi. Je...
  • Pobyt: sierpniu 2014, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, Matthew13525
Napisz recenzję

170 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (5)
Data | Ranking
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
Zrecenzowano: 22 lipca 2014

Doskonała lokalizacja. Hostel położony jest zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego i kilka minut od dworca kolejowego. Gwarantuje pobyt w niezapomnianej atmosferze krakowskiej kamiennicy i Starego Miasta. Dużo relaksu i spotkania z innymi gośćmi. Salon i kuchnia jest sercem hostelu. Bawiłem się tam naprawdę dobrze :))))

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam 5 osobowy. Tanio a jednocześnie możesz poznać innych gości :)
  • Pobyt: czerwcu 2014, wyjazd ze znajomymi
1 Dziękujemy, Gustaw D
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
Zrecenzowano: 17 lipca 2014

Świętna lokalizacja, dobra cena, spoko śniadania. Duży wspólny salon do spotkań.Nie trzeba zamawiąć Taxi i dodatkowo płacić, wszędzie jest bardzo blisko. Spotkałem tam wiele fajnych ludzi.
Pozdrowienia dla Ani i Agnieszki :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Wszędzie bardzo blisko. Nie trzeba zamawiać taxi.
  • Pobyt: lipcu 2014, wyjazd ze znajomymi
3 Dziękujemy, Jan G
Szczecin, Polska
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 14 lipca 2014

Razem z chłopakiem spędziliśmy kilka nocy w tym hostelu, najpierw mieliśmy pokój prywatny (przytulny, wygodne łóżko, aneks, łazienka, ręczniki) i jak na kraków cena bardzo przyzwoita a potem spaliśmy też w pokojach wieloosobowych(dużo miejsca, łóżka piętrowe). Można spotkać fajnych ludzi! Pokój wspólny (i też jadalnia) super, można oglądać tv i posiedzieć. Śniadanko w cenie. Lokalizacja najlepsza, wychodzi się prawie na rynek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, obsługa pomocna, powiedzieli co można zwiedzić, jakie kupić wycieczki i gdzie zjeść coś fajnego. Pozdrawiamy :)

• Pobyt: czerwcu 2014, wyjazd we dwoje
2 Dziękujemy, Natalia B
Bielsko-Biała, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2014

Największy plus hostelu to lokalizacja - ul. Floriańska jest w ścisłym centrum i wszędzie blisko. Mam doświadczenie w Hostelach w Krakowie od 10 lat i niestety ten wypada bardzo kiepsko. Można w tej samej cenie (lub lepszej) znaleźć w centrum lepsze hostele, które dbają o klientów. Dlaczego?

1) Brudne pokoje - zarzygane ściany
2) Nie miła obsługa - dziewczyna nie widziała ile nas skasować za nocleg, nigdzie nie mieli potwierdzenia naszej przedpłaty
3) Śniadanie jest do 10.00 a minutę po tej godzinie wszystko jest ściągane ze stołów. Jak przyjdziesz o 9.50 musisz szybko ładować na talerz (jak jest co).Trzeba się dopraszać o pieczywo, wędlinę i masło !!!!!!!!!!!!
4) Brak wifi - jedna osoba w recepcji nie zna hasła, a druga podaje zła hasło
5) Łazienki - bardzo stare, kafelki brudne, deska wc urwana
6) Przy zakwaterowaniu dostajesz listę, gdzie ci grożą zapłatą już na wejściu za zniszczenia lub zabrudzenia np. 500 zł za zniszczenie drzwi a 200 zł za zrobienie odchodów w pokoju!!! Po przeczytaniu tego bałem się tam spać :))

Jakie są plusy?
1) Lokalizacja
2) Nie było problemów z ciepłą wodą w łazience

• Pobyt: kwietniu 2014, wyjazd ze znajomymi
1 Dziękujemy, wesley11233

Podróżnym bardzo się podobają te hotele w lokalizacji Kraków

Wyświetl ceny
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Elektor
Hotel Elektor
Nr 93 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 163
Pink Panther's Hostel
Nr 29 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 338
Good Bye Lenin Revolution Hostel
Good Bye Lenin Revolution Hostel
Nr 111 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 202
B Movie Hostel
B Movie Hostel
Nr 311 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 127
Hostel Rynek 7
Hostel Rynek 7
Nr 317 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 116
Wesoła Zachód
One World Hostel
One World Hostel
Nr 51 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 161
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Tutti Frutti Hostel? Podziel się wrażeniami!

Tutti Frutti Hostel — dodatkowe informacje

Obiekt: Tutti Frutti Hostel
Adres: ul. Florianska 29, Kraków 31-019, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bezpłatne śniadanie Wnęka kuchenna Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt)
Styl hotelu:
Miejsce nr 292 wśród 434 kwater specjalnych w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 80 zł–193 zł
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Tutti Frutti Hostel 2*
Liczba pokoi: 20
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Tutti Frutti Hostel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?