“TUTTI do zabawy”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Tutti Frutti Hostel
Miejsce nr 292 wśród 431 kwater specjalnych w Krakowie
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
“TUTTI do zabawy”
Zrecenzowano: 22 lipca 2014

Doskonała lokalizacja. Hostel położony jest zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego i kilka minut od dworca kolejowego. Gwarantuje pobyt w niezapomnianej atmosferze krakowskiej kamiennicy i Starego Miasta. Dużo relaksu i spotkania z innymi gośćmi. Salon i kuchnia jest sercem hostelu. Bawiłem się tam naprawdę dobrze :))))

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam 5 osobowy. Tanio a jednocześnie możesz poznać innych gości :)
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: czerwcu 2014, wyjazd ze znajomymi
1 Dziękujemy, Gustaw D
Napisz recenzję

170 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (5)
Data | Ranking
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
Zrecenzowano: 17 lipca 2014

Świętna lokalizacja, dobra cena, spoko śniadania. Duży wspólny salon do spotkań.Nie trzeba zamawiąć Taxi i dodatkowo płacić, wszędzie jest bardzo blisko. Spotkałem tam wiele fajnych ludzi.
Pozdrowienia dla Ani i Agnieszki :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Wszędzie bardzo blisko. Nie trzeba zamawiać taxi.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: lipcu 2014, wyjazd ze znajomymi
3 Dziękujemy, Jan G
Szczecin, Polska
Zrecenzowano: 14 lipca 2014

Razem z chłopakiem spędziliśmy kilka nocy w tym hostelu, najpierw mieliśmy pokój prywatny (przytulny, wygodne łóżko, aneks, łazienka, ręczniki) i jak na kraków cena bardzo przyzwoita a potem spaliśmy też w pokojach wieloosobowych(dużo miejsca, łóżka piętrowe). Można spotkać fajnych ludzi! Pokój wspólny (i też jadalnia) super, można oglądać tv i posiedzieć. Śniadanko w cenie. Lokalizacja najlepsza, wychodzi się prawie na rynek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, obsługa pomocna, powiedzieli co można zwiedzić, jakie kupić wycieczki i gdzie zjeść coś fajnego. Pozdrawiamy :)

• Pobyt: czerwcu 2014, wyjazd we dwoje
2 Dziękujemy, Natalia B
Bielsko-Biała, Polska
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2014

Największy plus hostelu to lokalizacja - ul. Floriańska jest w ścisłym centrum i wszędzie blisko. Mam doświadczenie w Hostelach w Krakowie od 10 lat i niestety ten wypada bardzo kiepsko. Można w tej samej cenie (lub lepszej) znaleźć w centrum lepsze hostele, które dbają o klientów. Dlaczego?

1) Brudne pokoje - zarzygane ściany
2) Nie miła obsługa - dziewczyna nie widziała ile nas skasować za nocleg, nigdzie nie mieli potwierdzenia naszej przedpłaty
3) Śniadanie jest do 10.00 a minutę po tej godzinie wszystko jest ściągane ze stołów. Jak przyjdziesz o 9.50 musisz szybko ładować na talerz (jak jest co).Trzeba się dopraszać o pieczywo, wędlinę i masło !!!!!!!!!!!!
4) Brak wifi - jedna osoba w recepcji nie zna hasła, a druga podaje zła hasło
5) Łazienki - bardzo stare, kafelki brudne, deska wc urwana
6) Przy zakwaterowaniu dostajesz listę, gdzie ci grożą zapłatą już na wejściu za zniszczenia lub zabrudzenia np. 500 zł za zniszczenie drzwi a 200 zł za zrobienie odchodów w pokoju!!! Po przeczytaniu tego bałem się tam spać :))

Jakie są plusy?
1) Lokalizacja
2) Nie było problemów z ciepłą wodą w łazience

• Pobyt: kwietniu 2014, wyjazd ze znajomymi
1 Dziękujemy, wesley11233

Podróżnym bardzo się podobają te hotele w lokalizacji Kraków

Wrocław, Polska
Zrecenzowano: 29 marca 2014

Urządziłam ze znajomymi trzydniowy wypad do Krakowa i, jak przystało na młodzież, szukaliśmy niedrogiego lokum w pobliżu centrum. Tutti Frutti spełnił te kryteria, a nawet zaoferował więcej niż się spodziewaliśmy :) bardzo fajne pokoje, miłe śniadanie i duży, wszechstronny salon. Największym plusem było jednak położenie, kilka minut wystarczyło by dostać się do różnych miejsc rozrywek, ja i moi znajomi byliśmy pozytywnie zaskoczeni hostelem :) Polecam, szczególnie osobom którym zależy na noclegu blisko centrum bez wydawania fortuny, ale w porządnych warunkach :)

• Pobyt: sierpniu 2013, wyjazd ze znajomymi
2 Dziękujemy, Ula S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Elektor
Hotel Elektor
Nr 93 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 163
Pink Panther's Hostel
Nr 28 z 431 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 339
Good Bye Lenin Revolution Hostel
Good Bye Lenin Revolution Hostel
Nr 108 z 431 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 202
B Movie Hostel
B Movie Hostel
Nr 312 z 431 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 127
Hostel Rynek 7
Hostel Rynek 7
Nr 120 z 431 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 116
Wesoła Zachód
One World Hostel
One World Hostel
Nr 52 z 431 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 160
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Tutti Frutti Hostel? Podziel się wrażeniami!

Tutti Frutti Hostel — dodatkowe informacje

Obiekt: Tutti Frutti Hostel
Adres: ul. Florianska 29, Kraków 31-019, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bezpłatne śniadanie Wnęka kuchenna Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt)
Styl hotelu:
Miejsce nr 292 wśród 431 kwater specjalnych w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 80 zł–196 zł
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Tutti Frutti Hostel 2*
Liczba pokoi: 20
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Tutti Frutti Hostel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?