“Owocowo!kolorowo!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Tutti Frutti Hostel
Miejsce nr 292 wśród 434 kwater specjalnych w Krakowie
Poznań, Polska
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Owocowo!kolorowo!”
Zrecenzowano: 19 listopada 2013

Bardzo ładnie, miło, przyjemnie, przy samym rynku. Przemyślane rozwiązania, kawa/herbata/kuchnia dostępne. Fajna obsługa i dobre sniadanko w cenie. Bardzo miła atmosfera, wspólny salon do rozmów, gier, wymieniania się pomysłami podrózniczymi :)Polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: W "apartamentach" na Floriańskiej 24 jest dośc głośno od ulicy, a w kuchni brak dziennego...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: listopadzie 2013, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, ewulini
Napisz recenzję

170 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (5)
Data | Ranking
Najpierw j. polski
Jedlinsk, Radom, Poland
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 18 października 2013

In September I booked 2 nights for 2 people at Tutti Frutti Hostel. My friends from UK received a room which was in a complete different location, they didn't have a real bed but a sleeping place a the entresole (mezzanino), which was quite uncomfortable to climb up (especially for my friend Paul), the room smelled terrible of a paint, the fridge was broken as well as the electric cordless kettle, they didn't have WiFi connection, they had unexpected visit from the chimney man at the very morning, the only window in the room was the window at the entrance door and there was no curtains on it so everybody could see what dtey were doing. When they made a complaint about this situation, they were ignored by the stuff, when I sent an e-mail about this situation, my message was completely ignored. So if you don't want your holiday to be spoiled by unprofessional attituded and terrible circumstances in the room, don't book this place! Ever!!!

We wrześniu zarezerwowałam pokój w Hostelu dla 2 osb na 2 noce. Moi znajomi dostali pokój, który znajdował się w całkiem innej lokalizacji, niz budynek główny hostelu, pokój zamiast łóżka zwykłego miał antresolę z koniecznością wchodzenia po drabince, co dla 60-letniej osoby nie było zbyt łatwe, pokój nie był wykończony, śmierdziało w nim farbą (!), w nocy ciężko było przez to spać; pokój nie miał normalnego okna ani żadnych zasłon przy przeszklonych drzwiach, przez co goście sami musieli zasłaniać okna folią (!), aby mieć odrobinę prywatności; w pokoju była zepsuta lodówka i czajnik, woda była niezdatna do picia, więc trzeba było dodatkowo samemu zaopatrywać się w wodę; w pewnym momencie w pokoju zabrakło połączenia WiFi - okazało się, że hostel nie jest właścicielem łącza internetowego w tym pokoju, tylko podnajmuje od kogoś - co nie zmienia faktu, że WiFi, będące częścią oferty hostelu, nie działało i goście mieli dostęp do Internetu tylko w stołówce, gdzie generalnie nie było szans na normalne skorzystanie z sieci ze względu na innych gości hostelu; znajomi mieli niezapowiedzianą wizytę kominiarza, który urządził im rano pobudkę; przy wymeldowywaniu osoba w recepcji zignorowała reklamację składaną przez moją znajomą twierdząc, że następnym razem uzyska ona zniżkę, ale nie dała jej na to żadnego potwierdzenia. Gdy w jej imieniu złożyłam reklamację - też nie zareagowali. Generalnie - jesli nie chcecie mieć zepsutych wakacji przez niekompetentny personel i koszmarne warunki - nie korzystajcie z usług Tutti Frutti!

• Pobyt: wrześniu 2013, wyjazd we dwoje
3 Dziękujemy, Patrycja B

Podróżnym bardzo się podobają te hotele w lokalizacji Kraków

Wrocław, Polska
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
Zrecenzowano: 21 lipca 2012

Już po raz drugi odwiedzając znajomych w Krakowie nocowałam w tym hostelu. Polecam go wszystkim, którzy chcą dosłownie mieć to miasto w zasięgu ręki. Lokalizacja w sercu Krakowa 2 minuty od Rynku Głównego. Czyste schludne wnętrza, recepcja czynna całą dobę. Pomocna obsługa i wygodny coomon room, gdzie rano po śniadaniu wliczonym również w cenę pobytu można napić się dobrej kawki. Szukając fajnego noclegu w Krakowie zajrzyjcie na Floriańską 29. Polecam!!

• Pobyt: lipcu 2012, wyjazd ze znajomymi
13 Dziękujemy, kinga b
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
Zrecenzowano: 19 lipca 2012 z urządzeń przenośnych

Przyjemnie, czysto i miła obsługa. Czeka trzeba więcej :)

• Pobyt: lipcu 2012
11 Dziękujemy, Live_sky
wrocław
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 20
Zrecenzowano: 7 lutego 2012

Jeśli podróżujecie w grupie znajomych, kochacie stare miasta i zabytkowe wnętrza, polecam pokoje retro w Hostelu Tutti Frutti na ulicy Floriańskiej. Spędziłam tam wspólnie z grupą przyjaciół kilka dni w styczniu. Pokój w stylu retro, czysty, ciepły i z własną łazienką i na dodatek śniadanie w cenie. W recepcji czynnej całą dobę, przyjacielsko nastawiona do gości obsługa, można fajnie wypocząć po dziennych i nocnych wypadach w miasto. Warto w tym miejscu zatrzymać się na nocleg będąc w Krakowie!

• Pobyt: styczniu 2012, wyjazd ze znajomymi
20 Dziękujemy, magdalena s
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Elektor
Hotel Elektor
Nr 93 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 163
Pink Panther's Hostel
Nr 29 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 338
Good Bye Lenin Revolution Hostel
Good Bye Lenin Revolution Hostel
Nr 111 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 202
B Movie Hostel
B Movie Hostel
Nr 311 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 127
Hostel Rynek 7
Hostel Rynek 7
Nr 317 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 116
Wesoła Zachód
One World Hostel
One World Hostel
Nr 51 z 434 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 161
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Tutti Frutti Hostel? Podziel się wrażeniami!

Tutti Frutti Hostel — dodatkowe informacje

Obiekt: Tutti Frutti Hostel
Adres: ul. Florianska 29, Kraków 31-019, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bezpłatne śniadanie Wnęka kuchenna Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt)
Styl hotelu:
Miejsce nr 292 wśród 434 kwater specjalnych w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 80 zł–193 zł
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Tutti Frutti Hostel 2*
Liczba pokoi: 20
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Tutti Frutti Hostel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?