“Impreza firmowa”
Restauracja Atrium — recenzja

Restauracja Atrium
Nr 87 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kleparz
Okolica: Kleparz

Jestem bardzo zadowolona. Pyszne jedzenia, miła obsługa oraz kompleksowa i profesjonalna organizacja imprezy. Polecam!

Dziękujemy, Лёлька Л

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Krem z buraka i drink Old Fashion, to rzeczy dla których warto tutaj zgrzeszyć. Nowoczesny wystrój, odnowione Patio i barman rozpoznający Twoje gusta - to największe zalety tego miejsca. Niezależnie od pory dnia i roku, wstąp bo warto :)

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 23 lipca 2019

W dniu dzisiejszym miałam przyjemność odwiedzić restauracje Atrium poraz pierwszy, jestem zachwycona !!! Wystrój wnętrz mnie miło zaskoczył !! Patio jest niesamowite, pełne pięknej zieleni w zacisznym miejscu,dania w przystępnej cenie pięknie podane i smaczne :) cala nasza trójka napewno jeszcze tu wróci,dzięki przemiłej obsłudze przyjdę tu jeszcze na drinki bo widziałam że były pięknie podawane innym gościom!Polecam Wszystkim !

Dziękujemy, MGMG89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestauracjaAtrium, Restaurant Manager, Restauracja AtriumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie tej wspaniałej recenzji. Jest nam niezwykle miło, że jest Państwo są zadowoleni z wizyty w Restauracji Atrium. Jakość jedzenia, jego piękna prezentacja oraz profesjonalna obsługa są dla nas priorytetem.

Zapraszamy do nas częściej!

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam Hotel oraz Restauracje Atrium i jestem zadowolona.
Wspaniała estetyka podanych dań - małe dzieła sztuki.

Jedzenie smaczne, natomiast na tle próbowanych przeze mnie wybił się krem z buraka z jajkiem poche - idealna kremowość, wysoka jakość składników i delikatny smak.

Pierogi z gorgonzolą i słodką śmietanką - zbyt mało słone, w ogólnym odczuciu odrobine mdłe.

Prosta, minimalistyczna zastawa tworzyła nienachalne tło do dań.

Chętnie wrócę na krem z buraka.

Dziękujemy, paulina_bartczak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestauracjaAtrium, Restaurant Manager, Restauracja AtriumOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Pani Paulino,

dziękujemy za poświęcony czas na napisanie recenzji. Jest nam niezwykle miło, że jest Pani zadowolona z wizyty w Restauracji Atrium. Jakość jedzenia, oraz obsługa są dla nas priorytetem, dlatego też dziękujemy za Pani uwagi.

Zapraszamy do nas częściej- oczywiście na krem z buraka! :)

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Byłam w restauracji Atrium jeden raz, ale z pewnością już mogę ją nazwać miejscem z najpyszniejszym jedzeniem w Krakowie. Restauracja wyższej klasy. Jedzenie - mega pyszne, kucharze rewelacja, obsługa doskonała. Polecam od całego serca.

Dziękujemy, kseniabykh

Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie tej wspaniałej recenzji. Jest nam niezwykle miło, że jest Pani zadowolona z wizyty w Restauracji Atrium. Jakość jedzenia, jego piękna prezentacja oraz profesjonalna obsługa są dla nas priorytetem.

Zapraszamy do nas częściej!

Restauracja Atrium — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Atrium? Podziel się wrażeniami!