“Sniadanko”
Cafe Bunkier — recenzja

Cafe Bunkier
Nr 249 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Sniadanko to dobry poczatek dnia. Mozna tu zjesc w milej atmosferze. Na slono, na slodko i do tego dobra kawa

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze gdy odwiedzam Kraków śniadanie jem w tym samym miejscu, zawsze wychodzę uśmiechnięta i zadowolona. Niestety ale tym razem coś poszło nie tak ze strony kuchni. Zamówiłam pieczywo z jajkiem po benedyktyńsku - daleko było temu do ideału. Pieczywo twarde, przesączone tłuszczem a jajko- niestety ale po przekrojeniu oczekiwałam na wypływające żółtko, zabrakło go.
Nie było dużo ludzi na sali wiec niestety nie usprawiedliwi ich duża ilość zamówień.
Strasznie szkoda.

Dziękujemy, mamamai1
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jajka, croissant - konfitura do niego obłędna. Cappuccino idealnie spienione, prawdziwy świeży sok. Bywałam często i zawsze trafialam na jedną Panią z ciemnymi włosami , która patrzyła na wszystkich jakby pracowała za karę, była bardzo niemiła i średnio pomocna - widywałam ją na przestrzeni aż 2 lat :/ dlatego ocena 4/5, dodatkowo nie były to tylko moje spostrzeżenia.

Tym razem było inaczej super obsługa przemili kelnerzy mieliśmy czekać na śniadanie 50 minut a jedliśmy po 20, kawę i soki otrzymaliśmy też bardzo szybko :)

Dziękujemy, Alexandra6516
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

jako osoba od lat mieszkająca w Krakowie i obeznana w temacie tutejszych kawiarnii/knajpek mogę szczerze powiedzieć, że Bunkier to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy tego typu lokal w całym mieście. jest najczęściej odwiedzanym przeze mnie miejscem w centrum już od wielu lat. pyszna kawa w naprawdę dobrej cenie, śniadania jak i dania z karty popołudniowej od zawsze smakują tak samo dobrze, a co ważne, znajdzie się wśród nich coś na każdą okazję.

uważam, że podczas wycieczki do Krakowa Bunkier powinien być punktem obowiązkowym! warto wpaść tutaj, poczuć klimat tego miejsca, który jest odzwierciedleniem klimatu miasta, a przy okazji zajrzeć też do położonego obok Bunkra Sztuki

Dziękujemy, chickkpeaa
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poza tym, że w lokalu nie byłem pierwszy raz i pamiętam, że od zawsze obsługa była na średnim poziomie to ostatniego wieczoru już przeszli samych siebie, zawsze zostawiam jakiś napiwek którego wielkość zależy od rodzaju obsługi, sam pracowałem za czasów studenckich w gastronomii i wiem mniej więcej jak to wygląda i jak docenia się 'tipy', jednak bez przesady.
Otóż bardzo ciepłe te wieczory ostanio więc wybrałem się wraz z partnerka na jakiś napój chłodzący, realizacja zamówienia w miarę szybko, ludzi nie było dużo więc jakieś strasznej bieganiny Panie kelnerki nie miały, pomimo tego przy pustym kuflu musiałem siedzieć dobre 20 min, machanie nie pomagało więc postanowiłem zrezygnować z następnego i poprosić o rozliczenie. Tutaj Pani wziąwszy pieniądze za rachunek (około 15 zł więcej) poprostu z nimi zniknęła, ja rozumiem, że tip tipem ale wielkość jaki się należy ja będę ustalał a nie Pani która nawet nie zapytała czy przynieść resztę z 50. Czekałem jakies 15 min i stwierdziłem, że to będzie mój ostatni tip dla tych Pan.
Lokal zdecydowanie odwiedzę - bo warto! Ale niestety rozliczenie już będzie 'co do oczka'.

Pozdrawiam serdecznie,
Nie do końca zadowolony klient

Dziękujemy, Dominik K

Cafe Bunkier — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Bunkier? Podziel się wrażeniami!