“Obsługa”
Noworolski — recenzja

Noworolski
Nr 1 599 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Brak zainteresowania klientem, długie oczekiwanie na obsługę, na same menu czekałam ponad 20 min, generalnie nie polecam restauracji. Jest wiele więcej ciekawych miejsc gdzie można dobrze zjeść.

Dziękujemy, Aleksandra R

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Ceny z kosmosu jak by ***** a obsluga zero kontaktu nawet nie wiedza co za drinki serwuja ... jaki maja johny walker czy chivas ile ma lat...cena drinka johny rowna cenie coca coli...kolejne drzwi za pol ceny...

Dziękujemy, Jerzy S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podstawowe drinki bez smaku, aperol spritz rozgazowany i rozwodniony, kremówka to sam cukier, obsługa miła, ale bardzo powolna, pani podlewała przy gościach o 22, dodatkowo chlapiąc wodą na nasz stolik i nogi

Dziękujemy, wakacje_98
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Bardzo zła obsługa. Prosiłam o szarlotkę z lodami a Pani mi przyniosła sama szarlotkę. Mówię do niej że chciałam z lodami a Pani na to, że acha ... To trzeba głośniej mówić a ja powtarzam, że mówiłam . Oj ale teraz nie mogę zmienić. Mówi że musi być taka. No jak musi być taka ..... Masakra...

Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tu mozna wstąpić na kawę, herbatę i lunch.
Miło sie siedzi w podcieniach Sukiennic- chronią od deszczu i słońca.
Rownież duzo stolików na samym rynku.
Kelnerzy trochę powoli obsługują, lub jest ich za mało na duża ilość gości.
Kawa niestety w grubych filiżankach i długo niesiona ? nie za ciepła
co przy cenie 17zl ( 4€) nie powinno mieć miejsca.

Dziękujemy, Julietverner

Noworolski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Noworolski? Podziel się wrażeniami!