“Obiad”

Pimiento Argentino Grill
Nr 89 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Argentyńska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Opis: Wołowina i gościnność to dwie rzeczy, o które szczególnie dbamy. Naszą największą dumą są: ekskluzywna wołowina Kobe i doskonałe steki argentyńskie. Obydwie propozycje odzwierciedlają tradycję, przywiązanie do natury i troskę o zwierzęta w regionach, z których pochodzą. Gościnność zaś ma być uzupełnieniem jakości, którą znajdziecie na talerzu. Witajcie w Pimiento Argentino Grill
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uważam ze obsługa i jedzenie na poziomie top dobra ośmiornica pyszny stek argentyński pomimo ze nie jem zbytnio steków ten był naprawdę smaczny.

Dziękujemy, ewcia504

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie można się do niczego przyczepić. Stek bardzo dobry, winko również. Obsługa trzyma poziom. Polecam

Dziękujemy, martasA8744GD
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Bardzo lubię Pimiento, jednak po dzisiejszej wizycie ni e jestem zadowolona. Jednak widzę, że nie tylko ja miała dziś tak nieprzyjemną sytuację z kelnerami. Stoliki na zewnątrz były prawie puste, może 3 były zajęte, dlatego zapytałam kelnera czy możemy sobie usiąść w danym miejscu, wtedy zaczął się problem, ponieważ usłyszałam od obsługi, że stoliki są zajęte, ostentacyjnie zaczął przeglądać rezerwację (pustą kartkę?). Oczywiście zostaliśmy przesłuchani czy aby na pewno na lunch. Po czasie przyszedł inny kelner i zaproponował miejsce w samym słońcu lub obok nich. W momencie kiedy chcieliśmy zdecydować się na wariant przy słońcu, zostaliśmy zniechęceni, że mamy w taki razie czas tylko 1,5… … Byliśmy głodni, więc zgodziliśmy się na to. Zanim dostaliśmy karty czekaliśmy chyba 10 min… Oczywiście w czasie tych 1,5 h przyszła tylko jedna para, a podobno cały ogródek był zarezerwowany… Nie wiem czy kelnerom nie chce się pracować?
Niestety do rachunku (dwuosobowy stolik) zostało mi doliczone 10% napiwku za obsługę, uważam, że kelner na to nie zasługiwał, był arogancki i niemiły, nie podoba mi się to, że zostało mi to narzucone, uważam, że to ja powinnam podjąć decyzję w sprawie napiwku.
Po całej wizycie pozostał niesmak. Może gdyby kelnerzy nie mieli doliczonej obsługi do rachunku, może by się bardziej starali? Myślę, że już nigdy nie wybiorę się do Pimiento na Rynku Głównym. Byłam kilka razy na Stolarskiej, tam nie miałam żadnych zastrzeżeń, jednak nie wiem czy jeszcze odwiedzę to miejsce- pozostał niesmak.

1  Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przy wejściu "przesłuchanie" przez kelnera : co chce się robić w restauracji jeść, pić ile i jak długo.... potem inscenizacja długiego przeglądania prawie pustej kartki z rezerwacjami... stoliki w ogródku zajęte na jakieś 15-20 %, w środku zupełnie pusto... kelner po namyśle pozwala wejść do stolika w ogródku, ale daje nam tylko 1,5 godziny czasu... prosimy stolik w cieniu pod parasolem bo "ukrop" leje się z nieba, niestety chyba nas nie lubi... pomimo wielu innych pustych stolików w cieniu przydziela nam stolik z jednym miejscem w cieniu, drugie na słońcu... biorę krzesło przestawiam na bok stolika gdzie jest jednak cień... Przybiega kelner i upomina mnie, że nie wolno mi siedzieć z tej strony stolika z której mi się podoba... w pierwszej chwili traktuje to jako dobry żart, ale on głosem milicjanta poucza mnie że mam się przesiąść na przydzieloną mi stronę stolika na słońce.... tutaj cierpliwość odprężonego turysty się kończy... dziękuję i nigdy więcej... zasady lokalu i kelner nadają się na stołówkę szkolną, ale nie na lokal dla normalnych doroslych ludzi... i chociaż steki były tu kiedyś bardzo dobre, bo to nie pierwsza nasza wizyta w tym lokalu to z takim podejściem do Gości na pewno ostatnia... akceptowalna bezczelność ma przecież jakieś granice...

Dziękujemy, 107piotrl
Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Moim zdaniem jeden z najlepszych steków jakie jadłem jak nie najlepszy :) bardzo miła obsługa, ceny nie sa niskie ale widać od razu za co się płaci :) polecam !!

Dziękujemy, 967dominikr

Pimiento Argentino Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pimiento Argentino Grill? Podziel się wrażeniami!