Tripadvisor
Kraków
Zrecenzowano: 16 września 2018

Duże czyste pokoje. Smaczne śniadania i jedzenie w hotelowej restauracji. Hotel dysponuje zamykanym parkingiem ale warto zarezerwować sobie miejsce przed przyjazdem ponieważ jest on bardzo mały. Obsługa grzeczna. Okolica hotelu typowa dla Krakowa czyli brzydka, ponura i zaniedbana ale przynajmniej cicha. Bardzo blisko Wawelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, wro1974
Zrecenzowano: 24 czerwca 2018

Ten hotel zasluguje na 5 gwiazdek! Doskonaly hotel. Bylismy tam jako para przez kilka dni, zeby zwiedzic Krakow. Jest to doskonale miejsce, bo blizko na Wawel, a jednoczesnie spokojna okolica. Bardzo latwo dojechac albo dojsc do kosciolow i zabytkow. Hotel jest niezbyt duzy, ma mila atmosfere, przemila obsluga, ktora zna odpowiedz na wszystkie nasze pytania dotyczace zwiedzania Krakowa. Hotel jest czysciutki, elegancki, jedzenie wspaniale przyrzadzone i doskonalej jakosci, napoje pyszne. Bylam zaskoczona, ze ten hotel ma tylko 3 gwiazdki. Najczesciej jestesmy w hotelach z 4 gwiazdkami, jeszcze zaden nie byl lepszy od tego. Bardzo przyjemny hotel!

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, JohannaundAdam
Zrecenzowano: 10 maja 2018

Obsługa na poziomie. Pokój który zajmowałam (nr11) to studio, czyli sypialnia z pokojem dziennym. Czysty, wygodny, łazienka tez bez zarzutu. Całość gustownie urządzona. Pokój jest bardzo dobrze wyciszony, jest lodówka i mini bar. Śniadanie dobre, uzupełniane na bieżąco, obsługa stolików trochę opieszała mimo małego obłożenia. Co mi przeszkadzało? Pierwszego ranka kiosk na dole i rozmowy toczone przy okienku bardzo rano (trzeba zamykać okno na noc) oraz zbyt miękki materac. W pokoju brak klimatyzacji i sejfu. Parking (30/doba) na 5 miejsc, wiec trzeba rezerwować wcześniej.
Restauracja godna polecenia, okolica cicha, blisko bulwarów, blisko Wawel. Moim zdaniem to bardzo dobry hotel w dobrej lokalizacji z kilkoma małymi minusami.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel przy Rynku Dębnickim, w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajduje się Wawel i stare miasto. Ładne, czyste i przytulne pokoje, dobre śniadania. Zawsze z chęcią tu wracam podczas podróży do Krakowa. Gorąco polecam!

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, chrischris483
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2018

Hotel miał być bazą do weekendowego zwiedzania Krakowa i okazało się że był to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja jest bardzo dobra, dojście do Wawelu to parę minut spacerem, rynek jest niewiele dalej, a przy tym okolica jest bardzo cicha. Jeśli chodzi o sam hotel to pozytywnie nas zaskoczył, pokój był dużo większy niż to co oczekiwaliśmy się zastać po obejrzeniu zdjęć, dodatkowo posiadał widok (przesłonięty częściowo kamienicami) na Wawel, co było dodatkowym bonusem. Obsługa była miła i pomocna, a śniadanie smaczne i różnorodne. Miejsce warte polecenia.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, piotrekg2