“Ostatnio bylam Mamma Mia na”
Trattoria Mamma Mia — recenzja

Trattoria Mamma Mia
Nr 142 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Lunch, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Opis: W Trattorii Mamma Mia odnajdziesz prawdziwe włoskie smaki: pizze na delikatnym, cienkim cieście z pieca opalanego drewnem, makarony według włoskich receptur, najrozmaitsze wędliny i sery z Półwyspu Apenińskiego, oliwy tłoczone z oliwek pierwszej jakości i oczywiście wina z malowniczych włoskich winnic. Trudno w całym mieście o bardziej włoskie miejsce i… lepszą pizzę. Dania, które serwujemy, są przyrządzone według tradycyjnych przepisów i z najwyższej jakości produktów. Każdy zamówiony przez naszych Gości posiłek powstaje z pasji i miłości do włoskiej kuchni.

Ostatnio bylam Mamma Mia na lunchu z rodzina, jedzenie pyszne( przystawka, główne i deser) nic dodać nic ująć! Szybko sprawnie i tanio, wystrój bardzo ciepły i przyjemny napewno tam wrócę i polecam w 100%. Dziękuje za miła obsługę i wyśmienite jedzenie

Dziękujemy, X5673EZbarbaras
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MammaMiaKrakow, Kierownik, Trattoria Mamma MiaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowna X5673EZbarbaras,

bardzo dziękujemy za te słowa. Jest nam niezmiernie miło, że spędzili Państwo udany lunch w naszej restauracji.

Bardzo dziękujemy za zamieszczenie opinii na portalu Tripadvisor. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Z pozdrowieniami dla całej rodziny,
Zespół Mamma Mia :)

Jedzenie w restauracji Mamma Mia jest bardzo ,ale to bardzo pyszne ! Zamówiłysmy bulion z grzanką czosnkową,krem pomidorowo-paprykowy,ravioli z kaczką,canelloni z serem rikotta,foccacia i sałatkę z grillowanym kozim serem .Wszystko było pięknie podane, mega smaczne i za rozsądną cenę ! Polecam w 100 %! Poza tym Pani Aleksandra która Nas obsługiwała była bardzo sympatyczna,bez żadnych zarzutów;) ❤❤

Dziękujemy, Marta K

Droga Marta K,

Jest nam bardzo miło, że wizyta u nas dostarczyła takich pozytywnych wrażeń. Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii.

Zapraszamy częściej!

Do zobaczenia!

Zespół Mamma Mia

Najlepsza włoska restauracja w Krakowie. Dania wykwintne. Ceny dość wysokie ale w stosunku do jakości jak najbardziej odpowiednie. Szczerze polecamy. Mamy tylko wrażenie, że dania jakby mniejsze niż były wcześniej, kiedy odwiedzalismy to cudowne miejsce.

Dziękujemy, lucekkovalenko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MammaMiaKrakow, Manager, Trattoria Mamma MiaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny/a lucekkovalenko,

bardzo dziękujemy zarówno za odwiedziny, jak i za opisanie swojego doświadczenia w naszej restauracji.

Od ponad 13 lat Goście tworzą Mamma Mię z nami i właśnie dzięki opiniom możemy ciągle się udoskonalać. Bardzo nam miło, kiedy dowiadujemy się, że jesteśmy dla kogoś najlepszą włoską restauracją w Krakowie.

Serdecznie pozdrawiamy, zapraszamy naturalnie za każdym razem, kiedy tylko nabiorą Państwo ochoty na kolejne smaki włoskiej kuchni,
zespół Mamma Mia :)

Odwiedziliśmy restauracje Mamma Mia wraz z mężem. Nie było problemu z rezerwacją stolika przez telefon, natomiast polecam zarezerwować, bo w sobotni wieczór bez rezerwacji bywa ciężko o stolik.
Wieczór był bardzo udany, wszystkie punkty dobrej kolacji zostały spełnione, czego chcieć więcej :)
Pyszne przystawki - focaccia z czosnkiem i sosem pomidorowo paprykowym, a grillowany bakłażan z serkiem ricotta to mistrzostwo. Potem dania główne - polędwica wołowa - kelner zapytał o stopień wysmazenia, była idealna, miękka, do tego pyszny sos grzybowy, pieczone ziemniaki i szpinak. Drugie danie to saltimbocca - kotleciki cielęce, które cudnie współgrały z marchewką, groszkiem cukrowym i kluseczkami ziemniaczanymi. Sezonowe lemoniady do picia były bardzo smaczne i naprawdę czuć było składniki - gruszkę a w drugiej mango i miętę.
Nie można nie wspomnieć również o obsłudze - Pan Filip był wspaniały- miły, kulturalny, pojawiał się idealnie w tych momentach, kiedy trzeba, dopytywał czy wszystko jest w porządku, naprawdę klasa i jego obsługa zdecydowanie umiliła nam ten wieczór.
Na pewno jeszcze wrócimy :)

Dziękujemy, Dorota G

Szanowna Dorota G,

Dziękujemy bardzo za tę wspaniałą recenzję. Jest nam niezmiernie miło, że przyczyniliśmy się do tego, by Państwa wieczór był udany.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy częściej :)

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trzymają poziom! Nadal dla mnie najlepsza pizza w mieście! Przystawki świetne, wino pyszne, profesjonalna i miła obsługa. Grzech tam nie iść

Dziękujemy, 533maciekr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MammaMiaKrakow, Manager, Trattoria Mamma MiaOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Szanowny Panie 533maciekr,

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa. Cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji dostarczyła Państwu samych pozytywnych wrażeń.

Zapraszamy ponownie!

Trattoria Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!