“Cudowne jedzenie”
Trattoria Mamma Mia — recenzja

Trattoria Mamma Mia
Nr 142 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Opis: W Trattorii Mamma Mia odnajdziesz prawdziwe włoskie smaki: pizze na delikatnym, cienkim cieście z pieca opalanego drewnem, makarony według włoskich receptur, najrozmaitsze wędliny i sery z Półwyspu Apenińskiego, oliwy tłoczone z oliwek pierwszej jakości i oczywiście wina z malowniczych włoskich winnic. Trudno w całym mieście o bardziej włoskie miejsce i… lepszą pizzę. Dania, które serwujemy, są przyrządzone według tradycyjnych przepisów i z najwyższej jakości produktów. Każdy zamówiony przez naszych Gości posiłek powstaje z pasji i miłości do włoskiej kuchni.

Odwiedziliśmy restauracje Mamma Mia wraz z mężem. Nie było problemu z rezerwacją stolika przez telefon, natomiast polecam zarezerwować, bo w sobotni wieczór bez rezerwacji bywa ciężko o stolik.
Wieczór był bardzo udany, wszystkie punkty dobrej kolacji zostały spełnione, czego chcieć więcej :)
Pyszne przystawki - focaccia z czosnkiem i sosem pomidorowo paprykowym, a grillowany bakłażan z serkiem ricotta to mistrzostwo. Potem dania główne - polędwica wołowa - kelner zapytał o stopień wysmazenia, była idealna, miękka, do tego pyszny sos grzybowy, pieczone ziemniaki i szpinak. Drugie danie to saltimbocca - kotleciki cielęce, które cudnie współgrały z marchewką, groszkiem cukrowym i kluseczkami ziemniaczanymi. Sezonowe lemoniady do picia były bardzo smaczne i naprawdę czuć było składniki - gruszkę a w drugiej mango i miętę.
Nie można nie wspomnieć również o obsłudze - Pan Filip był wspaniały- miły, kulturalny, pojawiał się idealnie w tych momentach, kiedy trzeba, dopytywał czy wszystko jest w porządku, naprawdę klasa i jego obsługa zdecydowanie umiliła nam ten wieczór.
Na pewno jeszcze wrócimy :)

Dziękujemy, Dorota G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MammaMiaKrakow, Manager, Trattoria Mamma MiaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Dorota G,

Dziękujemy bardzo za tę wspaniałą recenzję. Jest nam niezmiernie miło, że przyczyniliśmy się do tego, by Państwa wieczór był udany.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy częściej :)

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trzymają poziom! Nadal dla mnie najlepsza pizza w mieście! Przystawki świetne, wino pyszne, profesjonalna i miła obsługa. Grzech tam nie iść

Dziękujemy, 533maciekr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MammaMiaKrakow, Manager, Trattoria Mamma MiaOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Szanowny Panie 533maciekr,

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa. Cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji dostarczyła Państwu samych pozytywnych wrażeń.

Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja we włoskim stylu, serwująca wykwintne dania i cudownie smakujące desery. Licząca się z przybyciem dzieci- menu, kredki, kolorowanki itp.Ceny dość wysokie ale adekwatne do jakości serwowanych dań.Szczerze polecam!!!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, madziadutka77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MammaMiaKrakow, Kierownik, Trattoria Mamma MiaOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Szanowna Pani madziadutka77,

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię. Jest nam bardzo miło to czytać.

Do zobaczenia następnym razem!

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jadam w Mamma Mia regularnie. Za każdym razem otrzymuję smaczny makaron i bardzo dobrą pizzę Nieodłącznym wyborem przy każdej wizycie jest krem pomidorowo paprykowy

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, izafeldy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MammaMiaKrakow, Manager, Trattoria Mamma MiaOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Szanowna Departure779498,

dziękujemy za pozytywne słowa. Jest nam niezmiernie miło, że od lat jesteśmy Pani wyborem i za każdym razem jest to dla Pani fantastyczne doświadczenie.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
zespół Mamma Mia :)

Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, przemiła obsługa. Bardzo polecam. Pan Tomasz najlepszy na świecie. Dziękujemy na 100% wrócimy.

1  Dziękujemy, Vacation246899
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MammaMiaKrakow, Kierownik, Trattoria Mamma MiaOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Dziękujemy za tak miłe słowa!

Zapraszamy ponownie i serdecznie pozdrawiamy.

Trattoria Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!