“Interesujący i przyjemny obiad”

Gruzińskie Chaczapuri - Grodzka
Nr 266 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Armeńska, Wschodnioeuropejska, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Gruzińskie Chaczapuri Kuchnia gruzińska, to długa i piękna tradycja, to wielkie biesiady przy stołach zastawionych szaszłykami, stekami i wyśmienitym gruzińskim winem. Gruzini zawsze słynęli ze swojej gościnności, co sprawiało że każdego przybysza przyjmowali zgodnie z zasadą „czym chata bogata”. „Gruzińskie Chaczapuri” to jedna z niewielu w Krakowie restauracja serwująca gruzińskie dania. Wystrój i organizacja została opracowana na podstawie wieloletniego doświadczenia założycieli i z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Gruzińskie Chaczapuri to idelane miejsce na romantyczną kolację, spotkanie towarzyskie, a także na szybki posiłek. Smaczne potrawy i duże porcje to atut tego miejsca. Na tyle duży, ze w godzinach obiadowych w lokalu często nie można znaleźć wolnego miejsca. Wśród napojów w gruzińskich restauracjach największą popularnością cieszą się oczywiście wina i słodkie oranżady. Jeśli chodzi o dania – to królują chinkali, chaczapuri oraz szaszłyki z baraniny. Restauracja oferuje także potrawy kuchni polskiej (żurek, bigos, kotlet schabowy) oraz międzynarodowej (szaszłyk z łososia, roladka po kijowsku, sałatka z kozim serem). Klienci cenią „Gruzińskie Chaczapuri” nie tylko za dobrze przyrządzone dania, ale także za klimat – tworzy go wystrój wnętrza i tradycyjna muzyka.

Jeżeli zastanawiasz się czy warto tutaj zajrzeć - absolutnie warto. Przepyszne jedzenie, przyjazne ceny i profesjonalna oraz strasznie przemiła załoga, wszystko naprawdę bez zarzutu. Koniecznie zajrzymy znowu!

Dziękujemy, liryczna

To moje pierwsze zetknięcie z kuchnią gruzińską, więc nie mam porównania, ale jeśli jedzenie jest tak mdłe i nijakie to chyba nie jest to moja bajka. Jednak sądzę, ze kuchnia mogla mieć trochę gorszy dzień. Bakłażan twardy, mięso w pierożkach tak jak pisałam wyżej bez smaku. Najlepsze było chaczapuri I pasty. Wino też ok. Bardzo miła obsługa, dość krótki czas oczekiwania, wystrój ciekawy, jednak na tle innych odwiedzonych przeze mnie w Krakowie restauracji stawiam ją na samym koncu.

Dziękujemy, Kocia_ciocia
Zrecenzowano 8 września 2019

Świetne miejsce, pyszne jedzenie i miła obsługa. Pozdrawiam managerke Darię, która jest bardzo uprzejma i profesjonalna w tym co robi.

Dziękujemy, KubaS1248
Zrecenzowano 7 września 2019

Co roku będąc w Krakowie zaglądamy do Restauracji Gruzińskie Chaczapuri. Rodzinny obiad tutaj to nasz "przystanek obowiązkowy" - tradycja, którą z czystym sumieniem i Państwu polecam. Restauracja jest świetnie zlokalizowana - przy Rynku, obok Kościoła Mariackiego (hejnał i trębacz machający z wieży to dodatkowa atrakcja - zalecane miejsce w ogródku na zewnątrz). Wnętrza stylowe, klimatyzowane. Stoły duże i małe. Obsługa miła, cierpliwie udzielająca informacji w kwestii menu. Można tu zjeść zarówno typowe dania kuchni gruzińskiej, jak też i polskiej.Wszystko jest świeże i smaczne. Obfite porcje. A nasz pies zawsze dostaje tu miskę z wodą.

Dziękujemy, Rafał W
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

To była kolejna wizyta w Chaczapuri i oczywiście nie zawiedliśmy się. Cudowne gruzińskie potrawy, pyszne drinki, obsługa dbająca o wszelkie potrzeby klientów. Przyszliśmy dużą grupą, a mimo tego szybko i sprawnie zostaliśmy obsłużeni. Polecam!

Dziękujemy, podrozezpsem

Gruzińskie Chaczapuri - Grodzka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gruzińskie Chaczapuri - Grodzka? Podziel się wrażeniami!