“"Smaczny kawałek" Gruzji w Krakowie”

Gruzińskie Chaczapuri - Grodzka
Nr 267 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Armeńska, Wschodnioeuropejska, Grill
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Gruzińskie Chaczapuri Kuchnia gruzińska, to długa i piękna tradycja, to wielkie biesiady przy stołach zastawionych szaszłykami, stekami i wyśmienitym gruzińskim winem. Gruzini zawsze słynęli ze swojej gościnności, co sprawiało że każdego przybysza przyjmowali zgodnie z zasadą „czym chata bogata”. „Gruzińskie Chaczapuri” to jedna z niewielu w Krakowie restauracja serwująca gruzińskie dania. Wystrój i organizacja została opracowana na podstawie wieloletniego doświadczenia założycieli i z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Gruzińskie Chaczapuri to idelane miejsce na romantyczną kolację, spotkanie towarzyskie, a także na szybki posiłek. Smaczne potrawy i duże porcje to atut tego miejsca. Na tyle duży, ze w godzinach obiadowych w lokalu często nie można znaleźć wolnego miejsca. Wśród napojów w gruzińskich restauracjach największą popularnością cieszą się oczywiście wina i słodkie oranżady. Jeśli chodzi o dania – to królują chinkali, chaczapuri oraz szaszłyki z baraniny. Restauracja oferuje także potrawy kuchni polskiej (żurek, bigos, kotlet schabowy) oraz międzynarodowej (szaszłyk z łososia, roladka po kijowsku, sałatka z kozim serem). Klienci cenią „Gruzińskie Chaczapuri” nie tylko za dobrze przyrządzone dania, ale także za klimat – tworzy go wystrój wnętrza i tradycyjna muzyka.
Zrecenzowano 7 września 2019

Co roku będąc w Krakowie zaglądamy do Restauracji Gruzińskie Chaczapuri. Rodzinny obiad tutaj to nasz "przystanek obowiązkowy" - tradycja, którą z czystym sumieniem i Państwu polecam. Restauracja jest świetnie zlokalizowana - przy Rynku, obok Kościoła Mariackiego (hejnał i trębacz machający z wieży to dodatkowa atrakcja - zalecane miejsce w ogródku na zewnątrz). Wnętrza stylowe, klimatyzowane. Stoły duże i małe. Obsługa miła, cierpliwie udzielająca informacji w kwestii menu. Można tu zjeść zarówno typowe dania kuchni gruzińskiej, jak też i polskiej.Wszystko jest świeże i smaczne. Obfite porcje. A nasz pies zawsze dostaje tu miskę z wodą.

Dziękujemy, Rafał W

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

To była kolejna wizyta w Chaczapuri i oczywiście nie zawiedliśmy się. Cudowne gruzińskie potrawy, pyszne drinki, obsługa dbająca o wszelkie potrzeby klientów. Przyszliśmy dużą grupą, a mimo tego szybko i sprawnie zostaliśmy obsłużeni. Polecam!

Dziękujemy, podrozezpsem
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Najlepsza gruzinska restauracja w Krakowie!!! Cala lista prawdziwych dań z Gruzii. Ale chaczapuri, to cos niesamowitego, moze nawet liepij niz w Gruzii. Pieknu klimat i duza karta win

Dziękujemy, marinamiz
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Blisko rynku. Ceny niewygórowane. Przepiękny ogródek pod dachem z dojrzewających winogron. Obsługa miła i młoda (bardzo się wspierają, aż miło się patrzy na taką współpracę). Jedzenie pyszne chaczapuri za szpinakiem, chinkali, lody różane, wina, itd. POEZJA. Kuchnia gruzińska zasmakuje amatorom duszonych warzyw, serów, pierogów, placków drożdżowych. Świetnym pomysłem restauratora jest dla przybywających tam pierwszy raz podanie ogromnego talerza ze specjałami kuchni gruzińskiej - starczy dla dwu osób. Przy następnej wizycie można już śmiało wybierać to co najlepiej przypadło do gustu.

Dziękujemy, neroberetto
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna kuchnia ,cicho, przyjemna atmosfera oraz miła obsługa warto przyjechać spróbować nowych smakow

Dziękujemy, pawe_g628

Gruzińskie Chaczapuri - Grodzka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gruzińskie Chaczapuri - Grodzka? Podziel się wrażeniami!