Kraków

“Zaskakujące smaki ”

Gruzińskie Chaczapuri - Grodzka
Nr 261 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Armeńska, Wschodnioeuropejska, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Gruzińskie Chaczapuri Kuchnia gruzińska, to długa i piękna tradycja, to wielkie biesiady przy stołach zastawionych szaszłykami, stekami i wyśmienitym gruzińskim winem. Gruzini zawsze słynęli ze swojej gościnności, co sprawiało że każdego przybysza przyjmowali zgodnie z zasadą „czym chata bogata”. „Gruzińskie Chaczapuri” to jedna z niewielu w Krakowie restauracja serwująca gruzińskie dania. Wystrój i organizacja została opracowana na podstawie wieloletniego doświadczenia założycieli i z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Gruzińskie Chaczapuri to idelane miejsce na romantyczną kolację, spotkanie towarzyskie, a także na szybki posiłek. Smaczne potrawy i duże porcje to atut tego miejsca. Na tyle duży, ze w godzinach obiadowych w lokalu często nie można znaleźć wolnego miejsca. Wśród napojów w gruzińskich restauracjach największą popularnością cieszą się oczywiście wina i słodkie oranżady. Jeśli chodzi o dania – to królują chinkali, chaczapuri oraz szaszłyki z baraniny. Restauracja oferuje także potrawy kuchni polskiej (żurek, bigos, kotlet schabowy) oraz międzynarodowej (szaszłyk z łososia, roladka po kijowsku, sałatka z kozim serem). Klienci cenią „Gruzińskie Chaczapuri” nie tylko za dobrze przyrządzone dania, ale także za klimat – tworzy go wystrój wnętrza i tradycyjna muzyka.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

To była kolejna wizyta w Chaczapuri i oczywiście nie zawiedliśmy się. Cudowne gruzińskie potrawy, pyszne drinki, obsługa dbająca o wszelkie potrzeby klientów. Przyszliśmy dużą grupą, a mimo tego szybko i sprawnie zostaliśmy obsłużeni. Polecam!

Dziękujemy, podrozezpsem

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Najlepsza gruzinska restauracja w Krakowie!!! Cala lista prawdziwych dań z Gruzii. Ale chaczapuri, to cos niesamowitego, moze nawet liepij niz w Gruzii. Pieknu klimat i duza karta win

Dziękujemy, marinamiz
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Blisko rynku. Ceny niewygórowane. Przepiękny ogródek pod dachem z dojrzewających winogron. Obsługa miła i młoda (bardzo się wspierają, aż miło się patrzy na taką współpracę). Jedzenie pyszne chaczapuri za szpinakiem, chinkali, lody różane, wina, itd. POEZJA. Kuchnia gruzińska zasmakuje amatorom duszonych warzyw, serów, pierogów, placków drożdżowych. Świetnym pomysłem restauratora jest dla przybywających tam pierwszy raz podanie ogromnego talerza ze specjałami kuchni gruzińskiej - starczy dla dwu osób. Przy następnej wizycie można już śmiało wybierać to co najlepiej przypadło do gustu.

Dziękujemy, neroberetto
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna kuchnia ,cicho, przyjemna atmosfera oraz miła obsługa warto przyjechać spróbować nowych smakow

Dziękujemy, pawe_g628
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilem sobie chaczapuri, które już wcześniej zdażyło mi się konsumować i zrobił mega wrażenie, tutaj strasznie suche ciasto, sera tyle co kot napłakał, a mięso mocno średnie, chyba wczorajsze. Obsługa mocno nieogarnięta. Na rachunek czekałem +/- 20 minut. 28 złoty za danie główne to nie duża cena, lecz napewno nie adekwatna do takiego placka jakiego dostałem. Wątpię ze wpadnę tam jeszcze raz

Dziękujemy, Tymoldymol

Gruzińskie Chaczapuri - Grodzka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gruzińskie Chaczapuri - Grodzka? Podziel się wrażeniami!