“Krótki pobyt w Krakowie”
Pod Srebrnym Kurem — recenzja

Pod Srebrnym Kurem
Nr 732 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja "Pod Srebrnym Kurem" działa w Krakowie od 2015 roku. Znajduje się w zabytkowym budynku, położonym w Parku Strzeleckim tuż przy dworcu autobusowy i kolejowym. Do restauracji przylega przytulny ogródek otoczony zielenią drzew i krzewów. W karcie króluje tradycyjna, domowa kuchnia polska. Dodatkowo, dla uatrakcyjnienia naszej oferty, od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 17 przygotowujemy zestawy obiadowe w dwóch wersjach do wyboru (w tym w wersji wegetariańskiej). Restauracja może się poszczycić dobrze rozbudowanym barem i chyba z największą ilością syropów do piwa (ponad 120). Organizujemy przyjęcia okolicznościowe oraz realizujemy specjalne zamówienia naszych gości ;)
Zrecenzowano 4 września 2019

Duże porcje, ceny na każdą kieszeń, smacznie przygotowane dania, placki z gulaszem to poemat, naleśniki z serem też były wspaniałe

Dziękujemy, Elżbieta S

Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, ceny ludowe. Niestety krawędzie placków ziemniaczanych trochę przypieczone, ale to da się przeoczyć. Barszczyk z krokietem pyszny, herbaty Sir'a Williams'a również. Niestety w lokalu zimno. 4*

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, C5064EEmareks
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TomaszC1924, Właściciel, Pod Srebrnym KuremOdpowiedź udzielona 11 marca 2019

Dziękujemy za opinię :)
Fakt dziewczyny wczoraj zapomniały włączyć ogrzewania... ale już im przypomniałem o tym że jest trochę chłodniej teraz ;)

Zrecenzowano 5 grudnia 2018

Wspaniałe miejsce! Mają naprawdę pyszne jedzenie (GENIALNE placki z gulaszem i świetny rosół!), w sam raz na chłodne dni grzane piwo i do tego rozsądne ceny w centrum miasta. Tego miejsca nie da się nie polecić :) Cieszę się, że udało mi się po 8 latach mieszkania w Krakowie odkryć to miejsce. Jak dla mnie? Od teraz najlepsze! Pozdrowienia dla supermiłej, uśmiechniętej obsługi ;)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Uwielbiam pierogi ze Srebrnego Kura, ruskie czy z mięsem - zawsze świeże i pyszne, na wynos czy na miejscu:)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Sixella
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie Polskie w dobrej cenie. Pabierka schabowego wyjątkowo smaczna i nie tłusta jak wszędzie indziej.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Cezary T

Pod Srebrnym Kurem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Srebrnym Kurem? Podziel się wrażeniami!