“Bardzo fajny klimat i jedzenie!”
Szara Kazimierz — recenzja

Szara Kazimierz
Nr 120 wśród 1 731 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie! Restauracja położona w świetnej lokalizacji Krakowskiego Kazimierza. Jedzenie oraz obsługa na najwyższym poziomie! Polecam!

Dziękujemy, Filip K

Zrecenzowano 27 stycznia 2018

Jeśli Szara, to tylko na Kazimierzu. Wyjątkowe, klimatyczne miejsce, z cudownym jedzeniem i obsługą. Mój obowiązkowy punkt, podczas każdej wizyty w Krakowie. Zupa rybna, po którą warto wracać. Prze-pysz-na!

1  Dziękujemy, KasiaLewandowska
Zrecenzowano 27 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ulica Szeroka jest bardzo popularna na Kazimierzu. Restauracja Szara jest niemalze zawsze pierwszym wyborem. Wysoka jakość jedzenia. Probowalem przystawki, zupy, dania głowne. Zawsze bardzo wysoka jakos i wspanialy smak. Mialem kilku gosci i zawsze zadowoleni wychodzilismy. Dobre wina. Bardzo dobre miejsce na lunch, obiad, kolacje. Elegancki lokal z lokalna goscinnoscia.

1  Dziękujemy, Zbigniew M
Zrecenzowano 21 grudnia 2017

Obsługa i posiłki były na najwyższym poziomie. Nie można nic zarzucić. Bardzo polecam gnocci w sosie winnym i chocolate fondant.

1  Dziękujemy, Patrycja G
Zrecenzowano 2 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem tu pierwszy raz. Impreza firmowa zamknięta. Bardzo smaczne jedzenie świetna obsługa i rewelacyjne położenie w samym środku malowniczej dzielnicy Kazimierz. Bardzo mi się podobała atmosfera tego miejsca. POLECAM.

1  Dziękujemy, Piotr K

Szara Kazimierz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Szara Kazimierz? Podziel się wrażeniami!