“Bardzo dobra”
Szara Kazimierz — recenzja

Szara Kazimierz
Nr 68 wśród 1 678 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie, miła obsługa. Zawsze lubimy z żoną przyjść na pyszną zupę rybną. Wg mnie jedna z lepszych restauracji w Krakowie

1  Dziękujemy, Wojtek K

Zrecenzowano 24 czerwca 2017

Restauracja ze stolikami na zewnątrz, przy których warto usiąść, jeśli pogoda na to pozwala. Jedzenie bardzo dobre, załączam zdjęcia. Warto zwrócić uwagę na podanie tych posiłkow. Obsługa miła, pomocna. Polecam na obiady i na pewno kolacje.

4  Dziękujemy, dumel
Zrecenzowano 7 czerwca 2017

Być może nie jest najlepsza w Krakowie, ale mimo to jest moją ulubioną. Mam do niej wielki sentyment. Jedzenie jest świetne, lecz obsługa - wybitna. Zawsze znajdą stolik, wystarczy być po prostu miłym. Jestem wielkim fanem ich lanego wina musującego (oczywiście, smakiem nie powala, za to ceną, jak najbardziej) i przede wszystkim ich śledziami - robią furorę. Poza tym, miałem okazję jeść tam świetnego tatara wołowego (świeża polędwica plus dobra, zmrożona, polska wódka) oraz bardzo dobre kotlety jagnięce. Naprawdę polecam!

3  Dziękujemy, marcinzelazny
Zrecenzowano 17 maja 2017

Miejsce przepiękne i bardzo eleganckie. Lokalizacja dla fana Kazimierza - idealna :) Obsługa nienachalna, pomocna - ideał. Super starter - wypieki dostępne tylko tu. Danie główne - tu już nieco gorzej - a może spodziewałam się niezwykłych fajerwerków ze względu na miejsce. Sałatka, którą wybrałam, wypadła blado przy starterze który naprawdę mnie urzekł. Ale oczywiście nie mogę powiedzieć złego słowa - produkty były świeże, całość ładnie podana. Ogólnie miejsce bardzo polecam zwłaszcza na randki.

2  Dziękujemy, Josephine_Tulce
Zrecenzowano 15 kwietnia 2017

Uwielbniamy tutaj z małżonką przychodzić na zupę rybną - à la Bouillabaisse, jest -THE BEST!
Próbowałem też plansteak - był poprawny, jednak jadałem lepsze)

1  Dziękujemy, Vitaliy C

Szara Kazimierz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Szara Kazimierz? Podziel się wrażeniami!