Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)
Nr 264 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Okolica: Stare Miasto

Bylem istatnio z rodzina w niedziele na obiedzie u Panstwa w restauracji. Smaczny obiadek .kawa dobra.zamieszania troche bylo przez ilosc ludzi na rynku,pogoda ...ale jestemy zadowoleni z wizyty bo zajela sie nami P.Asia.wskazala super miejsce gdzie bylo dobrze widac ryneczek i zadbala aby w miare wszystko szybko wyszlo.Na koniec napisala na rachunku MILEGO DNIA to juz calkiem jestesmy zachwyceni jej postawa.dziekujemy

Dziękujemy, micha_s516
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingRestauracji, Kierownik ds. PR, Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)Odpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa! Zapraszamy ponownie ;)

Jestem stałym klientem waszej restauracji. lubię do Was przychodzić że względu na pyszną kawę oraz klimat jaki tu panuje. Kelnerzy mili, uśmiechnięci dobrze się tutaj czuję ale najlepiej jest jak obsługuje mnie Pani Asia. Od lat tu przychodzę ale takiego klimatu jak robi P Asia nie mną nigdzie na rynku. Serdeczne Pozdrowienia.
P Marcin

Dziękujemy, Marcin0011
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingRestauracji, Kierownik ds. PR, Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Panie Marcinie - jest nam niezwykle miło czytać takie słowa :) Do zobaczenia ponownie!

Miałem okazję odwiedzic ta restaurację z Żoną. Zamówiliśmy sałatkę cesar i łososia. Jedzenie wyborne. Aż trudno uwierzyc że w Krakowie istnieją jeszcze restauracje nie tylko pod turystów. Karta ciekawa i przejrzysta. Obsługa rewelacja. Zwłaszcza Pani Asia. Sympatyczna, konkretna, znająca się na rzeczy. Miejsce godne polecenia. Napewno jeszcze tam wrócimy :)

Dziękujemy, Mateusz199057656

Szalenie nam miło Panie Mateuszu! Zapraszamy ponownie do nas! :)

Niedawno świętowaliśmy z Mężem rocznicę ślubu, wybór restauracji, to był czysty przypadek. I nie żałujemy, jedzenie było pyszne, porcje solidne, spędziliśmy naprawdę miły czas. Chcę również zwrócić uwagę na przemiłą obsługę, Pani Ewa bardzo kontaktowa, uprzejma i uśmiechnięta. Na pewno jeszcze do Was wrócimy przy najbliższym spacerze po Rynku :) Ania

Dziękujemy, M5441ZQannag

Będziemy na Państwa czekać! Dziękujemy za miłe słowa :) Do zobaczenia!

Gdy tylko jestem w Krakowie nie mogę nie zagladnąć do Loży, by zakosztować atmosfery spokoju i gościnności ..
Wspaniała obsługa - szybka, serdeczna i w pełni profesjonalna ..
Czuję się jak u siebie w domu, a dziewczyna o z lekka indiańskich rysach, chyba Joasia, nadaje temu miejscu już
nadzwyczajną aurę, dopełniając go ciepłem i duchowością ..
Nie chce się stamtąd wręcz wychodzić ..

Definitywnie polecam - tam naprawdę można nie tylko dobrze i zdrowo zjeść, ale przede wszystkim odpocząć od trosk codzienności ..

1  Dziękujemy, Mariakanty

Niezwykle miło nam słyszeć takie słowa! Mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać tak pozytywne wrażenie już zawsze ;) Do zobaczenia!

Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)? Podziel się wrażeniami!