Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)
Nr 265 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Stare Miasto

Jestem stałym klientem waszej restauracji. lubię do Was przychodzić że względu na pyszną kawę oraz klimat jaki tu panuje. Kelnerzy mili, uśmiechnięci dobrze się tutaj czuję ale najlepiej jest jak obsługuje mnie Pani Asia. Od lat tu przychodzę ale takiego klimatu jak robi P Asia nie mną nigdzie na rynku. Serdeczne Pozdrowienia.
P Marcin

Dziękujemy, Marcin0011
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingRestauracji, Kierownik ds. PR, Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Panie Marcinie - jest nam niezwykle miło czytać takie słowa :) Do zobaczenia ponownie!

Miałem okazję odwiedzic ta restaurację z Żoną. Zamówiliśmy sałatkę cesar i łososia. Jedzenie wyborne. Aż trudno uwierzyc że w Krakowie istnieją jeszcze restauracje nie tylko pod turystów. Karta ciekawa i przejrzysta. Obsługa rewelacja. Zwłaszcza Pani Asia. Sympatyczna, konkretna, znająca się na rzeczy. Miejsce godne polecenia. Napewno jeszcze tam wrócimy :)

Dziękujemy, Mateusz199057656

Szalenie nam miło Panie Mateuszu! Zapraszamy ponownie do nas! :)

Niedawno świętowaliśmy z Mężem rocznicę ślubu, wybór restauracji, to był czysty przypadek. I nie żałujemy, jedzenie było pyszne, porcje solidne, spędziliśmy naprawdę miły czas. Chcę również zwrócić uwagę na przemiłą obsługę, Pani Ewa bardzo kontaktowa, uprzejma i uśmiechnięta. Na pewno jeszcze do Was wrócimy przy najbliższym spacerze po Rynku :) Ania

Dziękujemy, M5441ZQannag

Będziemy na Państwa czekać! Dziękujemy za miłe słowa :) Do zobaczenia!

Gdy tylko jestem w Krakowie nie mogę nie zagladnąć do Loży, by zakosztować atmosfery spokoju i gościnności ..
Wspaniała obsługa - szybka, serdeczna i w pełni profesjonalna ..
Czuję się jak u siebie w domu, a dziewczyna o z lekka indiańskich rysach, chyba Joasia, nadaje temu miejscu już
nadzwyczajną aurę, dopełniając go ciepłem i duchowością ..
Nie chce się stamtąd wręcz wychodzić ..

Definitywnie polecam - tam naprawdę można nie tylko dobrze i zdrowo zjeść, ale przede wszystkim odpocząć od trosk codzienności ..

1  Dziękujemy, Mariakanty

Niezwykle miło nam słyszeć takie słowa! Mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać tak pozytywne wrażenie już zawsze ;) Do zobaczenia!

Polecam.. Smaczne jedzenie dosyć obszerne menu każdy coś dla siebie znajdzie. Lubię odwiedzać to miejsce, miła obsługa... Szczególnie sympatyczna Pani Joanna :)

Dziękujemy, PatrykBB

Cieszymy się, że podobało się Państwu w Loży :) Do zobaczenia ponownie!

Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)? Podziel się wrażeniami!