“Naprawdę warto”

Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)
Nr 266 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Stare Miasto

Miałem okazję odwiedzic ta restaurację z Żoną. Zamówiliśmy sałatkę cesar i łososia. Jedzenie wyborne. Aż trudno uwierzyc że w Krakowie istnieją jeszcze restauracje nie tylko pod turystów. Karta ciekawa i przejrzysta. Obsługa rewelacja. Zwłaszcza Pani Asia. Sympatyczna, konkretna, znająca się na rzeczy. Miejsce godne polecenia. Napewno jeszcze tam wrócimy :)

Dziękujemy, Mateusz199057656
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingRestauracji, Kierownik ds. PR, Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szalenie nam miło Panie Mateuszu! Zapraszamy ponownie do nas! :)

Niedawno świętowaliśmy z Mężem rocznicę ślubu, wybór restauracji, to był czysty przypadek. I nie żałujemy, jedzenie było pyszne, porcje solidne, spędziliśmy naprawdę miły czas. Chcę również zwrócić uwagę na przemiłą obsługę, Pani Ewa bardzo kontaktowa, uprzejma i uśmiechnięta. Na pewno jeszcze do Was wrócimy przy najbliższym spacerze po Rynku :) Ania

Dziękujemy, M5441ZQannag

Będziemy na Państwa czekać! Dziękujemy za miłe słowa :) Do zobaczenia!

Gdy tylko jestem w Krakowie nie mogę nie zagladnąć do Loży, by zakosztować atmosfery spokoju i gościnności ..
Wspaniała obsługa - szybka, serdeczna i w pełni profesjonalna ..
Czuję się jak u siebie w domu, a dziewczyna o z lekka indiańskich rysach, chyba Joasia, nadaje temu miejscu już
nadzwyczajną aurę, dopełniając go ciepłem i duchowością ..
Nie chce się stamtąd wręcz wychodzić ..

Definitywnie polecam - tam naprawdę można nie tylko dobrze i zdrowo zjeść, ale przede wszystkim odpocząć od trosk codzienności ..

1  Dziękujemy, Mariakanty

Niezwykle miło nam słyszeć takie słowa! Mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać tak pozytywne wrażenie już zawsze ;) Do zobaczenia!

Polecam.. Smaczne jedzenie dosyć obszerne menu każdy coś dla siebie znajdzie. Lubię odwiedzać to miejsce, miła obsługa... Szczególnie sympatyczna Pani Joanna :)

Dziękujemy, PatrykBB

Cieszymy się, że podobało się Państwu w Loży :) Do zobaczenia ponownie!

Spośród wielu restauracji na rynku, wybrałyśmy z koleżankami właśnie tę, przyciągnięte muzyką na żywo! Makarony bardzo dobrej jakości, smaczne. Uwagę jednak należy zwrócić na bogatą kartę koktajli, dostępnych na życzenie w DUUUUUUŻYM rozmiarze! Poleciła nam je Pani Ewa (takie imię widniało na rachunku) i była to bardzo dobra decyzja! Cieszymy się, że trafiłyśmy na taką przesympatyczną i pomocną kelnerkę. Na pewno tam wrócimy na kolejny babski wypad :)

Dziękujemy, D9922kasiam

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Cieszymy się, że mogliśmy umilić Paniom wieczór. Zapraszamy ponownie! :)

Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)? Podziel się wrażeniami!