Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)
Nr 264 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Stare Miasto

Polecam.. Smaczne jedzenie dosyć obszerne menu każdy coś dla siebie znajdzie. Lubię odwiedzać to miejsce, miła obsługa... Szczególnie sympatyczna Pani Joanna :)

Dziękujemy, PatrykBB
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingRestauracji, Kierownik ds. PR, Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Cieszymy się, że podobało się Państwu w Loży :) Do zobaczenia ponownie!

Spośród wielu restauracji na rynku, wybrałyśmy z koleżankami właśnie tę, przyciągnięte muzyką na żywo! Makarony bardzo dobrej jakości, smaczne. Uwagę jednak należy zwrócić na bogatą kartę koktajli, dostępnych na życzenie w DUUUUUUŻYM rozmiarze! Poleciła nam je Pani Ewa (takie imię widniało na rachunku) i była to bardzo dobra decyzja! Cieszymy się, że trafiłyśmy na taką przesympatyczną i pomocną kelnerkę. Na pewno tam wrócimy na kolejny babski wypad :)

Dziękujemy, D9922kasiam

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Cieszymy się, że mogliśmy umilić Paniom wieczór. Zapraszamy ponownie! :)

Dziś bardzo nieuprzejmie potraktowano mnie w tej restauracji. Okazuje się ze nie można zamówić po prostu kawy i soku, lecz miejsce na ogródku jest tylko dla osób jedzących lunch itp. Uważam, ze taka praktyka restauracji stanowi naruszenie praw konsumentów.

Dziękujemy, rom528
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingRestauracji, Kierownik ds. PR, Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)Odpowiedź udzielona 3 dni temu

Bardzo nam przykro, że wizyta nie była udana. Wyjaśnimy tę sytuację z naszą obsługą.

Przepyszne jedzenie, wspaniała atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie! Tutaj wielkie podziękowania dla przemiłej Pani Ewy, która wspaniale nam doradziła w wyborze dań. Bardzo profesjonalna, świetnie zna kartę, a do tego jest przesympatyczna. Aż chce się wracać! Pozdrawiamy serdecznie i bardzo dziękujemy! Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, Natii1717
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingRestauracji, Kierownik ds. PR, Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Serdecznie dziękujemy! Cieszymy się, że miło spędzili Państwo czas w Loży :) Do zobaczenia ponownie!

Jedlismy w Waszej restauracji sniadania ( z apartamentow) I jestesmy mile zaskoczeni obsluga Pani Dzoany (bo ktos z obslugi tak do niej zawolal) ktora ekspresowa przynisla nam wiecej bulek. Rzadko spotykamy sie z tak dobra i doswiadczona obsluga. Sniadania swietne, wszystko swiezutkie. Napewno tam wrocimy. Goraco Polecam :) pozdrawiamy pomocna Pania Dzoane ;)

Dziękujemy, Dzidkaa

Cieszymy się, że mogliśmy umilić Państwa śniadanie! :) Zapraszamy ponownie!

Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)? Podziel się wrażeniami!