“Odradzam”

Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)
Nr 266 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Okolica: Stare Miasto

Dziś bardzo nieuprzejmie potraktowano mnie w tej restauracji. Okazuje się ze nie można zamówić po prostu kawy i soku, lecz miejsce na ogródku jest tylko dla osób jedzących lunch itp. Uważam, ze taka praktyka restauracji stanowi naruszenie praw konsumentów.

Dziękujemy, rom528

Przepyszne jedzenie, wspaniała atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie! Tutaj wielkie podziękowania dla przemiłej Pani Ewy, która wspaniale nam doradziła w wyborze dań. Bardzo profesjonalna, świetnie zna kartę, a do tego jest przesympatyczna. Aż chce się wracać! Pozdrawiamy serdecznie i bardzo dziękujemy! Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, Natii1717
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingRestauracji, Kierownik ds. PR, Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Serdecznie dziękujemy! Cieszymy się, że miło spędzili Państwo czas w Loży :) Do zobaczenia ponownie!

Jedlismy w Waszej restauracji sniadania ( z apartamentow) I jestesmy mile zaskoczeni obsluga Pani Dzoany (bo ktos z obslugi tak do niej zawolal) ktora ekspresowa przynisla nam wiecej bulek. Rzadko spotykamy sie z tak dobra i doswiadczona obsluga. Sniadania swietne, wszystko swiezutkie. Napewno tam wrocimy. Goraco Polecam :) pozdrawiamy pomocna Pania Dzoane ;)

Dziękujemy, Dzidkaa

Cieszymy się, że mogliśmy umilić Państwa śniadanie! :) Zapraszamy ponownie!

Jadłam pierwszy raz policzki .Smak rewelacyjny!!!! Danie jak i przepyszne drinki zaproponowała nam przemiła i Uśmiechnięta Pani Joasia.Napewno jeszcze tu wrócimy jak będziemy w Krakowie.

Dziękujemy, Agnieszka H

Dziękujemy za miłe słowa o naszej kuchni oraz obsłudze! :) Zapraszamy ponownie!

Super , Rewelacja jedzonko pyszne a najbardziej 10 pkt za obsługę dziewczyna z długimi czarnymi włosami Joasia . Doradziła co zjeść ,napić naprawdę polecam to miejsce .

Dziękujemy, sylwiabuncol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingRestauracji, Kierownik ds. PR, Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! :) Zapraszamy ponownie!

Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Loża Restaurant & Drink Bar (Rynek Główny)? Podziel się wrażeniami!