“Fajnie było...”
Le Scandale — recenzja

Le Scandale
Nr 350 wśród 1 570 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Zatrać się w jednym z trzech światów Le Scandale! Jeden z nich to LE - cocktailbar w którym nasi barmani przygotują dla Ciebie zniewalające cocktaile, dokładnie takie, jak lubisz. Na wygodnych kanapach możesz cieszyć się nimi w najlepszym towarzystwie. Odwiedź też nasz ogródek. Dużo światła, przyjazna atmosfera i pyszna kuchnia - podobno wystarczy raz spróbować naszych steków, aby zakochać się w nich bez pamięci! W głębi czeka na Ciebie również Rum Bar, który skusi Cię gorącymi, kubańskimi rytmami, gdzie co czwartek czeka Cię szaleństwo do białego rana. To jak? Które Scandale dziś odwiedzisz?
Wisła, Polska
Liczba recenzji: 1
“Fajnie było...”
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017

Byłem tam kiedyś ok. roku temu na firmowej kolacji i było bardo fajnie. Jedliśmy bardzo dobrze przyrządzone steki wołowe, piliśmy koktajle które były naprawdę bardzo dobre. Dziewczyna która nas obsługiwała była bardzo sympatyczna, i potrafiła świetnie doradzić nam jeśli chodzi o steki i dodatki do nich, ponadto koktajle które poleciła poszczególnej osobie, sprawiły że nasz wieczór był jeszcze milszy.
Tym razem byliśmy w podobnym składzie. Zamówiliśmy tym razem kilka innych dań z karty, co tym razem okazało się porażką. Makaron który zamówiłem był zdecydowanie nijaki w smaku,a do tego zdecydowanie przesolony. Sałatki które zamówiły moje koleżanki były śmiesznie małe, a w karcie oznaczone są rozmiarem XL niestety, XL jest tylko ich cena. Obsługa była bardzo przeciętna nie to co ostatnim razem.
Wieczór był miły, ale to raczej zasługa ludzi z którymi się spotkałem.
Nie wiem czym jest to spowodowane, ale Scandale niestety skandalicznie obniżyły poziom.

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, desper020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karolina F, Kierownik ds. PR, Le Scandale, 6 dni temu
Bardzo nam przykro, że Twoje drugie zetknięcie z Le Scandale nie było tak miłe, jak pierwsze. Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę i tym razem wszystko będzie idealnie! Dziękujemy Ci za recenzję i uwagi.
Napisz recenzję

Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 41
26 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Grill warty spróbowania ”
Zrecenzowano: 5 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Może się wydawać że serwowane z grilla potrawy to nic nowego a jednak w tym miejscu smakują wyśmienicie . Dobrze przyprawione mięsa oraz ryby prosto podane na talerz smakują właśnie dobrze . Warty polecenia jest tatar jedyne co trochę tańsze wódki dały by większą ulgę dla kieszeni.

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Adrian K
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 130
92 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 39
“Tragedia! Strasznie zeszli na psy.”
Zrecenzowano: 2 lutego 2017

Niegdyś przyzwoicie, ostatnio coś się tam strasznie popsuło. Kilka wizyt i wszystkie z przykrymi wątkami. Serwis-powolny, nie zbyt błyskotliwy (aby nikogo nie urazić), kompletnie bez pojęcia o obsłudze, serwis jest po prostu katastrofa. W lokali śmierdzi albo starym piwem albo papierosami. W ogródku grzejniki tak grzeją że nie da się wysiedzieć. Stoły brudne, lepią się z brudu. Nawet menu jest klejące, potargane i śmierdzące. Najgorsze jest jedzenie. Nie świeże, nie smaczne, okropne wręcz a ceny nie są najniższe. Około 2-3 lata wstecz było tam naprawdę OK, teraz to jakaś katastrofa.

• Data wizyty: styczniu 2017
3 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Coś dla każdego”
Zrecenzowano: 14 stycznia 2017

Lokal składa się z kilku sal o różnym wystroju i dwóch barów, dlatego każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Smaczne jedzenie choć menu nie jest zbyt długie.

• Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Daniel J
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 15
13 recenzje(-i) restauracji
“Mieszane uczucia ”
Zrecenzowano: 13 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety co do tej restauracji mam bardzo mieszane uczucia ponieważ o ile przystawka jest naprawdę fajna tak steki to niestety porażka. Kucharz powinien się jeszcze trochę podszkolić ponieważ zamówiliśmy steki medium dostałyśmy wysmażoną podeszwe. Dramatem całej tej sytuacji było to że po zwróceniu obsłudze zaistniałego faktu kucharz nie wymienią nam dania na nowe lecz tylko wypiekł kolejne steki pozostałą resztę rzeczy na talerzu postanowił nam odświeżyć czyli odkroić to co zdążyliśmy spróbować. Nie polecam steków a tym bardziej w takiej jakości i w tej cenie

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Asia F

Le Scandale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Le Scandale? Podziel się wrażeniami!