“Grill warty spróbowania ”
Le Scandale — recenzja

Le Scandale
Nr 327 wśród 1 594 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Zatrać się w jednym z trzech światów Le Scandale! Jeden z nich to LE - cocktailbar w którym nasi barmani przygotują dla Ciebie zniewalające cocktaile, dokładnie takie, jak lubisz. Na wygodnych kanapach możesz cieszyć się nimi w najlepszym towarzystwie. Odwiedź też nasz ogródek. Dużo światła, przyjazna atmosfera i pyszna kuchnia - podobno wystarczy raz spróbować naszych steków, aby zakochać się w nich bez pamięci! W głębi czeka na Ciebie również Rum Bar, który skusi Cię gorącymi, kubańskimi rytmami, gdzie co czwartek czeka Cię szaleństwo do białego rana. To jak? Które Scandale dziś odwiedzisz?
Zrecenzowano 5 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Może się wydawać że serwowane z grilla potrawy to nic nowego a jednak w tym miejscu smakują wyśmienicie . Dobrze przyprawione mięsa oraz ryby prosto podane na talerz smakują właśnie dobrze . Warty polecenia jest tatar jedyne co trochę tańsze wódki dały by większą ulgę dla kieszeni.

Dziękujemy, Adrian K
Napisz recenzję
Le Scandale — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 2 lutego 2017

Niegdyś przyzwoicie, ostatnio coś się tam strasznie popsuło. Kilka wizyt i wszystkie z przykrymi wątkami. Serwis-powolny, nie zbyt błyskotliwy (aby nikogo nie urazić), kompletnie bez pojęcia o obsłudze, serwis jest po prostu katastrofa. W lokali śmierdzi albo starym piwem albo papierosami. W ogródku grzejniki tak grzeją że nie da się wysiedzieć. Stoły brudne, lepią się z brudu. Nawet menu jest klejące, potargane i śmierdzące. Najgorsze jest jedzenie. Nie świeże, nie smaczne, okropne wręcz a ceny nie są najniższe. Około 2-3 lata wstecz było tam naprawdę OK, teraz to jakaś katastrofa.

Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano 14 stycznia 2017

Lokal składa się z kilku sal o różnym wystroju i dwóch barów, dlatego każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Smaczne jedzenie choć menu nie jest zbyt długie.

Dziękujemy, Daniel J
Zrecenzowano 13 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety co do tej restauracji mam bardzo mieszane uczucia ponieważ o ile przystawka jest naprawdę fajna tak steki to niestety porażka. Kucharz powinien się jeszcze trochę podszkolić ponieważ zamówiliśmy steki medium dostałyśmy wysmażoną podeszwe. Dramatem całej tej sytuacji było to że po zwróceniu obsłudze zaistniałego faktu kucharz nie wymienią nam dania na nowe lecz tylko wypiekł kolejne steki pozostałą resztę rzeczy na talerzu postanowił nam odświeżyć czyli odkroić to co zdążyliśmy spróbować. Nie polecam steków a tym bardziej w takiej jakości i w tej cenie

Dziękujemy, Asia F
Zrecenzowano 28 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

czekalam na przyjecie zamowienia ponad pol godziny, bo panie kelnerki udawaly, ze nas nie widza. Obsluge oceniam na 1

Dziękujemy, Ola N

Le Scandale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Le Scandale? Podziel się wrażeniami!