“Mieszane uczucia ”
Le Scandale — recenzja

Le Scandale
Nr 327 wśród 1 594 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Zatrać się w jednym z trzech światów Le Scandale! Jeden z nich to LE - cocktailbar w którym nasi barmani przygotują dla Ciebie zniewalające cocktaile, dokładnie takie, jak lubisz. Na wygodnych kanapach możesz cieszyć się nimi w najlepszym towarzystwie. Odwiedź też nasz ogródek. Dużo światła, przyjazna atmosfera i pyszna kuchnia - podobno wystarczy raz spróbować naszych steków, aby zakochać się w nich bez pamięci! W głębi czeka na Ciebie również Rum Bar, który skusi Cię gorącymi, kubańskimi rytmami, gdzie co czwartek czeka Cię szaleństwo do białego rana. To jak? Które Scandale dziś odwiedzisz?
Zrecenzowano 13 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety co do tej restauracji mam bardzo mieszane uczucia ponieważ o ile przystawka jest naprawdę fajna tak steki to niestety porażka. Kucharz powinien się jeszcze trochę podszkolić ponieważ zamówiliśmy steki medium dostałyśmy wysmażoną podeszwe. Dramatem całej tej sytuacji było to że po zwróceniu obsłudze zaistniałego faktu kucharz nie wymienią nam dania na nowe lecz tylko wypiekł kolejne steki pozostałą resztę rzeczy na talerzu postanowił nam odświeżyć czyli odkroić to co zdążyliśmy spróbować. Nie polecam steków a tym bardziej w takiej jakości i w tej cenie

Dziękujemy, Asia F
Napisz recenzję
Le Scandale — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 28 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

czekalam na przyjecie zamowienia ponad pol godziny, bo panie kelnerki udawaly, ze nas nie widza. Obsluge oceniam na 1

Dziękujemy, Ola N
Zrecenzowano 9 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Burger klasyczny pomimo iż kelnerka nie zapytała o poziom wysmażenia mięsa smaczny. Frytki domowej roboty - słabe. Bez ketchupu nie do zjedzenia. Gumowe, choćby surowe. Obsługa miła, ciepło, wygodnie, klimatycznie.

Dziękujemy, Sofii90
Zrecenzowano 8 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad, smaczny i syty. Obsługa bardzo miła. Pani blondynka, szczupła z dużym tatuażem kwiatowym na plecach. Była zawsze kiedy jej potrzebowaliśmy. Miła i pomocna, dobrze znała produkt, który restauracja oferuje. Makaron z borowikami i kurczakiem pyszny, pstrąg bardzo smaczny, niewysuszony na wiór, jak to sie w różnych miejscach zdarza. Z pewnością odwiedzimy to miejsce ponownie, zadbane, czyste i przestronne.

Dziękujemy, Natalia C
Zrecenzowano 6 listopada 2016

Odwiedziliśmy tę restaurację z przyjaciółmi z okazji Restaurant Week w Krakowie. Dania niezbyt nam smakowały. Musieliśmy też na nie długo czekać, co było o tyle dziwne, że menu podaliśmy kilka dni wcześniej oraz wszyscy zamówiliśmy te same dania.. Serwis też mógłby być milszy. Nie było źle, ale powinno być duużo lepiej.

Dziękujemy, szszyszszka

Le Scandale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Le Scandale? Podziel się wrażeniami!