“Skandal”
Le Scandale — recenzja

Le Scandale
Nr 335 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Zatrać się w jednym z trzech światów Le Scandale! Jeden z nich to LE - cocktailbar w którym nasi barmani przygotują dla Ciebie zniewalające cocktaile, dokładnie takie, jak lubisz. Na wygodnych kanapach możesz cieszyć się nimi w najlepszym towarzystwie. Odwiedź też nasz ogródek. Dużo światła, przyjazna atmosfera i pyszna kuchnia - podobno wystarczy raz spróbować naszych steków, aby zakochać się w nich bez pamięci! W głębi czeka na Ciebie również Rum Bar, który skusi Cię gorącymi, kubańskimi rytmami, gdzie co czwartek czeka Cię szaleństwo do białego rana. To jak? Które Scandale dziś odwiedzisz?
Liczba recenzji: 2
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Skandal”
Zrecenzowano: 28 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

czekalam na przyjecie zamowienia ponad pol godziny, bo panie kelnerki udawaly, ze nas nie widza. Obsluge oceniam na 1

Data wizyty: grudniu 2016

19 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Classic Burger ”
Zrecenzowano: 9 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Burger klasyczny pomimo iż kelnerka nie zapytała o poziom wysmażenia mięsa smaczny. Frytki domowej roboty - słabe. Bez ketchupu nie do zjedzenia. Gumowe, choćby surowe. Obsługa miła, ciepło, wygodnie, klimatycznie.

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Sofii90
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 36
34 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Scandalicznie smacznie”
Zrecenzowano: 8 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad, smaczny i syty. Obsługa bardzo miła. Pani blondynka, szczupła z dużym tatuażem kwiatowym na plecach. Była zawsze kiedy jej potrzebowaliśmy. Miła i pomocna, dobrze znała produkt, który restauracja oferuje. Makaron z borowikami i kurczakiem pyszny, pstrąg bardzo smaczny, niewysuszony na wiór, jak to sie w różnych miejscach zdarza. Z pewnością odwiedzimy to miejsce ponownie, zadbane, czyste i przestronne.

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Natalia C
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 114
101 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 16
“Średnie jedzenie i obsługa”
Zrecenzowano: 6 listopada 2016

Odwiedziliśmy tę restaurację z przyjaciółmi z okazji Restaurant Week w Krakowie. Dania niezbyt nam smakowały. Musieliśmy też na nie długo czekać, co było o tyle dziwne, że menu podaliśmy kilka dni wcześniej oraz wszyscy zamówiliśmy te same dania.. Serwis też mógłby być milszy. Nie było źle, ale powinno być duużo lepiej.

• Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, szszyszszka
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Rozczarnowanie”
Zrecenzowano: 31 października 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam restauracje w ramach Restaurant Week skuszona naprawdę fajnie skomponowanym menu i niestety na tym plusy restauracji się kończą. Jedzenie dobre, ale czas oczekiwania na przestawki godzinę to chyba trochę zbyt długo przy średnim obłożeniu restauracji w środku tygodnia. Wielki plus dla managera/kierownika sali, który jako jedyny zareagował na brak otrzymania dań przez wszystkich przy stole, w później za brak składników w niektórych porcjach.

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Izabela B

Le Scandale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Le Scandale? Podziel się wrażeniami!