“Skandal”
Le Scandale — recenzja

Le Scandale
Nr 348 wśród 1 843 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Zatrać się w jednym z trzech światów Le Scandale! Jeden z nich to LE - cocktailbar w którym nasi barmani przygotują dla Ciebie zniewalające cocktaile, dokładnie takie, jak lubisz. Na wygodnych kanapach możesz cieszyć się nimi w najlepszym towarzystwie. Odwiedź też nasz ogródek. Dużo światła, przyjazna atmosfera i pyszna kuchnia - podobno wystarczy raz spróbować naszych steków, aby zakochać się w nich bez pamięci! W głębi czeka na Ciebie również Rum Bar, który skusi Cię gorącymi, kubańskimi rytmami, gdzie co czwartek czeka Cię szaleństwo do białego rana. To jak? Które Scandale dziś odwiedzisz?
Zrecenzowano 28 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

czekalam na przyjecie zamowienia ponad pol godziny, bo panie kelnerki udawaly, ze nas nie widza. Obsluge oceniam na 1

Dziękujemy, Ola N

Zrecenzowano 8 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad, smaczny i syty. Obsługa bardzo miła. Pani blondynka, szczupła z dużym tatuażem kwiatowym na plecach. Była zawsze kiedy jej potrzebowaliśmy. Miła i pomocna, dobrze znała produkt, który restauracja oferuje. Makaron z borowikami i kurczakiem pyszny, pstrąg bardzo smaczny, niewysuszony na wiór, jak to sie w różnych miejscach zdarza. Z pewnością odwiedzimy to miejsce ponownie, zadbane, czyste i przestronne.

Dziękujemy, Natalia C
Zrecenzowano 6 listopada 2016

Odwiedziliśmy tę restaurację z przyjaciółmi z okazji Restaurant Week w Krakowie. Dania niezbyt nam smakowały. Musieliśmy też na nie długo czekać, co było o tyle dziwne, że menu podaliśmy kilka dni wcześniej oraz wszyscy zamówiliśmy te same dania.. Serwis też mógłby być milszy. Nie było źle, ale powinno być duużo lepiej.

Dziękujemy, szszyszszka
Zrecenzowano 31 października 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam restauracje w ramach Restaurant Week skuszona naprawdę fajnie skomponowanym menu i niestety na tym plusy restauracji się kończą. Jedzenie dobre, ale czas oczekiwania na przestawki godzinę to chyba trochę zbyt długo przy średnim obłożeniu restauracji w środku tygodnia. Wielki plus dla managera/kierownika sali, który jako jedyny zareagował na brak otrzymania dań przez wszystkich przy stole, w później za brak składników w niektórych porcjach.

Dziękujemy, Izabela B
Zrecenzowano 31 października 2016 z urządzeń przenośnych

W czasie spaceru udało się trafić w to Scandaliczne miejsce . Bardzo klimatyczne. Super obsługa i jedzenie. Stek krwisty był naprawdę krwisty ! Polecam

Dziękujemy, Jacek K

Le Scandale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Le Scandale? Podziel się wrażeniami!