“Rozczarnowanie”
Le Scandale — recenzja

Le Scandale
Nr 327 wśród 1 594 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Zatrać się w jednym z trzech światów Le Scandale! Jeden z nich to LE - cocktailbar w którym nasi barmani przygotują dla Ciebie zniewalające cocktaile, dokładnie takie, jak lubisz. Na wygodnych kanapach możesz cieszyć się nimi w najlepszym towarzystwie. Odwiedź też nasz ogródek. Dużo światła, przyjazna atmosfera i pyszna kuchnia - podobno wystarczy raz spróbować naszych steków, aby zakochać się w nich bez pamięci! W głębi czeka na Ciebie również Rum Bar, który skusi Cię gorącymi, kubańskimi rytmami, gdzie co czwartek czeka Cię szaleństwo do białego rana. To jak? Które Scandale dziś odwiedzisz?
Zrecenzowano 31 października 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam restauracje w ramach Restaurant Week skuszona naprawdę fajnie skomponowanym menu i niestety na tym plusy restauracji się kończą. Jedzenie dobre, ale czas oczekiwania na przestawki godzinę to chyba trochę zbyt długo przy średnim obłożeniu restauracji w środku tygodnia. Wielki plus dla managera/kierownika sali, który jako jedyny zareagował na brak otrzymania dań przez wszystkich przy stole, w później za brak składników w niektórych porcjach.

Dziękujemy, Izabela B
Napisz recenzję
Le Scandale — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 31 października 2016 z urządzeń przenośnych

W czasie spaceru udało się trafić w to Scandaliczne miejsce . Bardzo klimatyczne. Super obsługa i jedzenie. Stek krwisty był naprawdę krwisty ! Polecam

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano 28 października 2016

i był, ale wyłącznie dzięki obecności znajomych. Zdecydowaliśmy się na udział w wydarzeniu Restaurant Week, wybraliśmy restaurację Garden Le Scandale głównie z powodu ślimaków, które serwowane były jako przystawka - miał to być nasz eksperyment. Skuszeni menu wybraliśmy dzień w środku tygodnia, wieczór. Na pierwszy rzut oka miłe, przyjemne wnętrze, młoda obsługa. Pani kelnerka wskazała nasz stolik dla 11 osób. Wokół nas dużo pustych stolików, jak to zwykle bywa we wtorkowe wieczory. Pani kelnerka upewniła się, jak wygląda nasze zamówienie. Na nasze napoje czekaliśmy ok. 10 minut, nie tak źle. Pierwsze DWIE przystawki dotarły do naszego stołu po 35 minutach. Nikt nas nie poinformował o tak długim czasie oczekiwania. Ale gdzie kolejne przystawki? Na kolejne dziewięć musieliśmy czekać kolejne 25 minut. Kiedy kelnerzy przynieśli pozostałe przystawki okazało się, że brakuje w nich kawioru, a porcja szpinaku (tak pokaźna w pierwszych dwóch) tutaj okazała się być raczej porcyjką, 1/3 "pierwszej tury". Zgłosiliśmy sprawę kelnerom, zwróciliśmy talerze, kawior się na nich pojawił. Kierownik sali wrócił do nas z przeprosinami, że źle wymierzyli sobie ilość i to ich niedopatrzenie. W formie wynagrodzenia otrzymaliśmy karafkę białego wina. Bardzo miło z Państwa strony :) Danie główne ok, deser ok.
Jednym z głównych celów wydarzenia Restaurant Week jest rozpromowanie danego miejsca poprzez obsługę, przygotowanie, smak i czas oczekiwania. Rezerwację robi się wcześniej po to, by kuchnia mogła przygotować się do większych i mniejszych zamówień. No nic. Czekamy na następny Restaurant Week. Tutaj byliśmy pierwszy raz, ale drugi już chyba nie spróbujemy :)

Dziękujemy, Dorota W
Zrecenzowano 25 października 2016

Wróciliśmy tutaj po jakimś czasie i atmosfera była taka sama jak kiedyś ale shoty były już nie takie. Przyjechaliśmy specjalnie z innego miasta na ucztę dla podniebienia ale zawiedliśmy się . Super shoty szarlotkowe były nędzną imitacją tych poprzednich. Szkoda bo atmosfera jest fajna, wystrój szczególnie w środkowych salach bardziej klimatyczny ale alkohole nie takie. Barman bardzo się starał stworzyć coś oryginalnego w smaku i tu wielki ukłon w jego stronę za zaangażowanie. Jedzonko nie złe. Ogólnie ciekawe miejsce i na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Fidek
Zrecenzowano 10 października 2016 z urządzeń przenośnych

Wartościowa restauracja wśród niskiej jakości barów przy Placu Nowym. Miła obsługa i dobra kuchnia. W ofercie również burger z pastrami, co było miłym zaskoczeniem. Na powitanie dostałam kieliszek wina własnej roboty. Miejsce dog friendly.

Dziękujemy, madeleinewojcik

Le Scandale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Le Scandale? Podziel się wrażeniami!