“CK Dezerterzy chętnie stołowaliby się w tej restauracji”
Gospoda CK Dezerter — recenzja

Gospoda CK Dezerter
Nr 345 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczny wystrój (bez szwarcgelberowskiej czołobitności) i świetna kuchnia austrowęgierska, w której każdy szwejkolog znajdzie swój smak (sublimacja kulinarna bardziej w stylu Jurajdy niż Balouna). Zostaliśmy miło i uprzejmie ugoszczeni mimo raczej późnej pory przybycia. Restauracja godna polecenia. Osobiście bym stamtąd nie dezerterował.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Adrian_Markowski

Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kończąc wypad postanowiliśmy odwiedzić DEZERTERÓW skusiły Nas „gwiazdki” na drzwiach które widzieliśmy przechodząc tamtędy dzień wcześniej. Zamówiliśmy żurek, schabowy z kapustą i ziemniakami :) jakieś danie z drobiu i po Polecam jeżeli ktoś ma ochotę na świeże polskie jedzenie, obsługa pomocna, nie nachalna, miła i uśmiechnięta. Kuchnia smaczna, świeża dobrze przyprawiona.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, SiDeK_BDG
Zrecenzowano 25 października 2018

Klimatyczna, z dobrym jedzeniem w umiarkowanej cenie i ze świetną obsługą.
Zawsze, gdy jestem w Krakowie odwiedzam tę restaurację. Do obiadu - koniecznie dzięgielówka.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Janusz K
Zrecenzowano 16 września 2018

Bracka 6 niby centrum ale te dwa kroki w bok od Rynku Głównego robi różnicę spokojnie wnętrze klimatyczne jak z okresu CK karczma . Obsługa sprawna bardzo sympatyczna . Wybrałam Wienerschnizel z sałatką ziemniaczaną na deser Pischinger. Sznycel cielęcy ogromny pyszny , sałatka trochę za dużo oliwy ale może być. Pischinger dobry ale nie potrxzebnie nowa moda na wielkim talerzu i polane polewą czekoladową. Sam w sobie dobry czekoladowy , z polewą za słodkie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, malgosia12
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018

Sympatycznie. Bezpretensjonalnie. Pyszne pierogi! Może tylko obsługa mogłaby być bardziej komunikatywna. Ogólnie - fajnie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna G

Gospoda CK Dezerter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gospoda CK Dezerter? Podziel się wrażeniami!