Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Chcesz uzyskać najniższe ceny pokoi? Jesteś we właściwym miejscu. Sprawdzamy dla Ciebie ponad 200 witryn.

“Winner sznycel” 5 na 5 punktów
Gospoda CK Dezerter — recenzja

Gospoda CK Dezerter
Nr 283 wśród 1 427 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Polska, Europejska, Wschodnioeuropejska, Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Niedrogie posiłki, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Wysokie krzesła, Rezerwacje, Miejsca siedzące, Alkohol, Obsługa kelnerska
Okolica: Stare Miasto
Poznań, Polska
Kontrybutor: poziom
Liczba recenzji: 3
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Winner sznycel”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 23 maja 2013

Podobał mi się klimat oraz wystrój Restauracji a najlepsze danie jakie w niej jadłem to słynny Winner sznycel jest to potrawa austriacka kawałek cielęciny panierowany w bułce tartej usmażony na maśle podany z plasterkiem cytryny . Tradycyjnym dodatkiem do tej potrawy jest sałatka ziemniaczana . Do tego polecam kieliszek czerwonego wytrawnego wina . Trzeba tam być by spróbować tej nieziemskiej w smaku potrawy .

Data wizyty: lutym 2013

• Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Lincoln Park, NJ
Liczba recenzji: 1
“Jedna z moich ulubionych restauracji w Krakowie”
4 na 5 punktów Zrecenzowano: 4 kwietnia 2013

Zagladam tu za kazda bytnoscia w Krakowie. Bardzo ladnie, cieplo zaprojektowane wnetrze; przemila i sprawna obsluga; mila i spokojna atmosfera. Wszystkie dania, ktore jadlam bardzo mi smakowaly: proste, doskonale przyprawione. Wlasciwie skalkulowane ceny. Chetnie tam zapraszam przyjaciol, ktorzy tez sa bardzo zadowoleni.
Jest to ulubiona restauracja mojego hiszpansko-wenezuelskiego ziecia.

• Data wizyty: lipcu 2012
    • 4 na 5 punktów
    • 4 na 5 punktów
Dziękujemy, EllaK398
Kielce, Polska
Liczba recenzji: 1
“Lokalna fajna kuchnia, gdzie dba się o dzieciaki”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 11 marca 2012

Zawsze gdy przyjeżdżamy z żoną do Krakowa chodzimy do CK Dezertera na Bracką, tam gdzie w piosence Turnaua pada deszcz. Polecili nam to miejsce nasi przyjaciele z Karkowa. Restauracja to pełne miłej patyny i lokalnej historii miejsce z portretami cesarza Franciszka Józefa, licznymi bibelotami - zegarami, miedzianymi rondlami, fotografiami w sepii. Zabraliśmy ze sobą dzieciaki i zamówili: my dorośli - tradycyjnie wyprażany ser po słowacku i pieczeń z szynki z knedelkiem i kapustą, a dzieciaki - rosołki z kuleczkami wątrobianymi i makaronem z ciasta naleśnikowego (mówiły, że pyszne) , a potem po smażonym kotleciku z pure. Na deser zamówiliśmy strudel na ciepło w sosie waniliowym - rewelacja, a dzieciaki dostały lody z owocami i bitą śmietaną od firmy, a my taką korzenną naleweczkę - dzięgielówkę. Wyszliśmy zadowoleni by zgodnie z naszą rodzinną tradycją udać się na Wawel i do smoczej jamy.

• Data wizyty: lutym 2012
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 94
“Fantastyczna knajpa”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 15 lutego 2012

Często zaglądam do tej restauracji ze względu na bliskość Rynku Głównego i bardzo dobrego menu oraz niewygorowanych cen jak na centrum Krakowa.Polecam szczególnie żeberka na słodko i kaszankę z grilla.W weekendy trzeba wcześniej zamówić stolik bo jest bardzo dużo chętnych szczególnie w porze obiadowej.

• Data wizyty: lutym 2012
1 Dziękujemy, DarekCracow_Poland

Gospoda CK Dezerter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gospoda CK Dezerter? Podziel się wrażeniami!