Kraków

“Kelner z cukru”
Pronto Pizza & Grill — recenzja

Pronto Pizza & Grill
Nr 586 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 2 września 2019

Wczesnym wieczorem chcieliśmy wejść do restauracji, do ogródka, dobrze zakrytego parasolami, więc mały, padający deszczyk nie przeszkadzał. W drzwiach restauracji stał rozparty kelner. Podszedł do nas od razu i zaczął krzyczeć, że w czasie deszczu w ogródku nie obsługują. Dziwne, bo kilka osób tam siedziało. Ale nie to nie.... Kraków pełen jest restauracji. I to takich, które stać na uprzejmą obsługę:)

Dziękujemy, 880wsk

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam, w okolicy jest wiele lepszych miejsc, nie tylko z pizza i pasta. Kelnerki juz o godzinie 11.30 wyglądają na zmęczone i znudzone. Czteroosobowa grupa zagranicznych turystów dostala swoje dania jeszcze przed nami mimo, iż złożyliśmy zamówienie zanim ci przyszli do lokalu. Pasta ugotowana bardzo dobrze, ale danie uśmiercone przez zatrważająca ilość czosnku i chilli, ciężko było wyczuć smak sosu czy czegokolwiek innego. Na moja prośbę o wymianę dania(pracowałam jako kelnerka, unikam robienia takich rzeczy), kelnerka odpowiedziała, ze przecież wygląda jak sie pomidorowy! Niestety mało profesjonalne zachowanie.
Burger zamiast medium rare był well done.
Ceny europejskie, jakość niszowa.

1  Dziękujemy, aemanna173
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka dni temu zamówiłam pizzę na umówioną godzinę, niestety usłyszałam że nie mogę zarezerwować miejsc dla 20 osób, no chyba że jeśli będę już z wszystkimi i okaże się że miejsca są - wtedy proszę bardzo.. I tak też było.. zajęliśmy miejsca tyle że pizza była już w kartonach to i zamiast talerzy podano nam papierowe tacki jak na pikniku. Pizza była fatalna - twarda, spalona od spodu, po prostu nie smaczna. Zwróciłam uwagę 2 kelnerkom, słyszał to również kucharz, że pizza jest nie zjadliwa.. i nic tylko co chwilę wszyscy z obsługi spogladali na nas z pogardą. Kiedy kolejny raz zwróciłam uwagę kelnerce która sprzatała kartony wzruszyła ramionami i powiedziała że to tylko mąka się przypiekła.. przepraszam nie przeszło nikomu przez usta.. Nie polecam.. Obsługa fatalna, nie grzeczna, pizza okropna.

1  Dziękujemy, 722adriannaw
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Podczas naszej wizyty w Krakowie Restauracji pronto nie opłacało się zarezerwować stolików na 25 osób ,za to opłacało się rezerwować dla 10 wrzeszczących i uprawiających sport (pompki) na środku lokalu obcokrajowców . Pizza spalona!!! Bez smaku, wręcz gorzka!!! Po zgłoszeniu kierowniczka zmiany nie miała nawet odwagi podejść i przeprosić za niejadalny produkt. Nie polecę nikomu!!!!

1  Dziękujemy, Alicja D
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja. Dość szybka obsługa, jedzenie dobre. Jednak trochę mało miejsca przy dużej liczbie gości, porostu ciasno.

Dziękujemy, przeho

Pronto Pizza & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pronto Pizza & Grill? Podziel się wrażeniami!