“:)”
Sioux — recenzja

Sioux
Nr 88 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Witamy na prawdziwym dzikim zachodzie w samym sercu zabytkowego, królewskiego Miasta Krakowa. Restauracja Sioux wystrojem i aranżacją przynosi na myśl życie dawnych mieszkańców Ameryki Północnej i proponuje swym Gościom odbycie magicznej podróży do czasów, gdy amerykańskie prerie opanowane były przez stada dzikich mustangów i potężnych bizonów, a pośród nich żyli dzielni kowboje i wojowniczy Indianie.

Pięknie urządzony lokal, świetna obsługa (Pan Szymon jest naprawdę bardzo życzliwy i kompetentny!), jedzenie bardzo smaczne, polecam!

Dziękujemy, 2009aleksandra_L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SiouxKrakow, Kierownik, SiouxOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo 2009aleksandra_L!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie genialne, obsługa również ( Pan kelner doradził w kwestii wina do dania z drobiu, z którego jestem zadowolony) zamówiłem danie „wędrowny kurczak „ jestem mega zadowolony.
Lokal czysty i fajnie urządzony. Miła i kompetentna obsługa. Polecam to miejsce i na pewno tam wrócę jak tylko będę w okolicy.

Dziękujemy, 100darek
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Uwielbiamy z Żoną tam wracać zawsze jak jesteśmy w Krakowie . Super jedzenie i drinki . Fajna młoda obsługa .

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Ogromne porcje. Super obsługa, kelner Adam bardzo miły!) Dostaliśmy fajny plecak przy zamienieniu drinków. Polecam!

Dziękujemy, vikki_wow
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To moja kolejna wizyta w tym miejscu na przestrzeni lat.
Zauważyłam spadek jakości z roku na rok.
Jedzenie poprawne, jednak bardzo mdłe, sadze ze średniozaawansowany kucharz zrobi lepszy makaron z krewetkami niż ten co nam podano.

Obsługa bardzo miła, sprawna, jednak jeśli kuchnia zawodzi nie będzie cudów.

Dziękujemy, 294sylwiap

Sioux — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sioux? Podziel się wrażeniami!