“Prawie dobrze”
Sioux — recenzja

Sioux
Nr 82 wśród 1 979 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Witamy na prawdziwym dzikim zachodzie w samym sercu zabytkowego, królewskiego Miasta Krakowa. Restauracja Sioux wystrojem i aranżacją przynosi na myśl życie dawnych mieszkańców Ameryki Północnej i proponuje swym Gościom odbycie magicznej podróży do czasów, gdy amerykańskie prerie opanowane były przez stada dzikich mustangów i potężnych bizonów, a pośród nich żyli dzielni kowboje i wojowniczy Indianie.
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wołowina świetna, frytki zwane belgijskimi smaczne, ale to nie prawdziwe Belgijki ze skórką , baza zielonej sałaty to zwykły mix salat z jakiegos marketu... twardy i pospolity. Szkoda bo tak prosto zrobic dobra sałatę. Vinegret smaczny tylko ta sałata. Brak dobrego piwa. Wino domowe dobre, jak najbardziej się nadaje. Menu ciekawe. Duzo miejsc, fajny wystrój w klimacie. Dobra wentylacja, wcale nie śmierdziało grillem

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Climber713913

Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

po raz kolejny odwiedziłem... wołowina poezja.... Ja nie lubię tych wszystkich smażonych ziemniaków brakuje mi fajnych dodatków do setka... polecam fanom wołowinki..

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, dobre jedzonko, pomyslowe menu, przemila, pomocna obsluga(kelnerka Justyna) bylem z 9-letnim synem, bardzo zadowolony zarówno z obslugi jak i z jedzenia

Dziękujemy, 121rrrr
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Każda moja wizyta w Krakowie to obiad w Sioux. Najlepsze żeberka, burgery, frytki. Zawsze pysznie. Polecam

1  Dziękujemy, AnnaW801202
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Steak jeden z lepszych jakie dotąd jadłam. Bardzo miła obsługa. Pomimo dużej liczby gości czas oczekiwania akceptowany;)

Dziękujemy, Ania A

Sioux — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sioux? Podziel się wrażeniami!