“Bardzo dobre burgery w ciekawym miejscu”
Restauracja Sioux — recenzja

Restauracja Sioux
Nr 61 wśród 1 653 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Witamy na prawdziwym dzikim zachodzie w samym sercu zabytkowego, królewskiego Miasta Krakowa. Restauracja Sioux wystrojem i aranżacją przynosi na myśl życie dawnych mieszkańców Ameryki Północnej i proponuje swym Gościom odbycie magicznej podróży do czasów, gdy amerykańskie prerie opanowane były przez stada dzikich mustangów i potężnych bizonów, a pośród nich żyli dzielni kowboje i wojowniczy Indianie.
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Restauracja umiejscowiona jest na widoku, z miejscami na zewnątrz oraz w środku. Środek ma swój klimat, który tworzą liczne ozdoby oraz drewno. Podane nam burgery były bardzo dobre oraz w przystępnej cenie. Obsługa była miła i spełniła moje oczekiwania. Cena jest dość przystępna, choć spodziewałbym się więcej. Łazienki restauracji były czyste, a całość zadbana.

Dziękujemy, Lewykk
Napisz recenzję

Zrecenzowano 9 lipca 2017

Restauracja w samym sercu Krakowa, z zewnętrznych stolików rozpościera się piękny widok. Danie bardzo dobre, duże, i smaczne. Obsługa ok, czystość również. Polecam!

Dziękujemy, DAVID_552266
Zrecenzowano 25 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, porcje konkretne. Moim zdaniem najlepsze steki w Krakowie. Cenowo byłem mile zaskoczony. Polecam każdemu mięsozercy!

Dziękujemy, pawelw92
Zrecenzowano 24 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam w 100%
RIO BRAVO OSZSZSZTY MEGA wypieczony według zamówienia, SZAMAN NA GRZYBOBRANIU SUPER, zestawy dla dzieci wcinały jak dzikie.
POLECAM !!!!!

2  Dziękujemy, gienek0001
Zrecenzowano 20 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa świetna, Dania przepyszne, Czas oczekiwania krótki, mięso dostajesz według uznania, zawsze świeżo mielony pieprz , ceny dopasowane na każda kieszeń

1  Dziękujemy, Piotr K

Restauracja Sioux — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sioux? Podziel się wrażeniami!