“Jedzonko”
Faust — recenzja

Faust
Nr 1 057 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto

Bardzo dobra i w przystępnej cenie pizza. Drinki za dyszke to prawdziwa perełka. Na pewno będę wracała i poleciała znajomym!

Dziękujemy, MonikaW2868

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się w sobotni wieczór na piwo ze znajomymi do Fausta. Cała wizyta była czymś katastrofalnym i naprawdę aż przykro mi pisać te recenzje. Rozmawiając ze znajomymi przy barze wytknęłam, ze płatność karta jest od dowolnej kwoty, a nie tylko od 10, na co przemiła Pani barmanka powiedziała, ze skoro mi się tak nie podoba to mogę wyjść, mimo tego iż zaczęłam zdanie od tego, ze bez sensu, ze maja narzucone tak odgórnie bo to łamanie prawa :) Do tego zapach w samej piwnicy - stęchły, w łazience śmierdzi moczem, a podłogi są podejrzanie wilgotne, a piwo naprawdę słabej jakości, pewnie dlatego cena była tak niska. Nie polecam i nie pozdrawiam zarówna Pana Barmana jak i Barmanki, których profesjonalizm, a właściwie jego brak był zatrważający, i pisze to jako osoba, która pracowała w gastronomii i miała bieżący kontakt z klientem.

Dziękujemy, giermmek
Zrecenzowano 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jest to świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Muzyka nie zaglusza rozmowy.Ceny są w porządku, a wystrój klimatyczny.Polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, kaziol
Zrecenzowano 23 lutego 2017

Jedna z moich ulubionych miejscówek przy krakowskim rynku. Przystępne ceny, przyjemna atmosfera, niezbyt głośna muzyka, więc można spokojnie posiedzieć i porozmawiać. Duży wybór shotów i drinków. Latem przyjemny ogródek w dziedzińcu kamienicy.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Patrycja P
Zrecenzowano 24 października 2015

Przyjemny klimat, kameralny nastrój - rozmów ze znajomymi nie zagłuszają gwar ani zbyt głośna muzyka, do tego przystępne, zwłaszcza jak na lokalizację, ceny.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Porucznik_Borewicz

Faust — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Faust? Podziel się wrażeniami!