“Super miejsce”
Corleone — recenzja

Corleone
Zamów online
Nr 184 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa uczta dla podniebienia i bardzo miła obsługa.Zawsze chętnie wracamy.Jedno z ulubionych miejsc.Polecam

Dziękujemy, aneczkap

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w jakiej miałam okazje jeść! Pyszne jedzenie, klimatyczny wystrój i super obsługa.. baaaardzo polecam

Dziękujemy, Kasia S
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Wraz z mężem odwiedziłam restaurację "Corleone", ponieważ polecił nam ją nasz przyjaciel mieszkający w Krakowie. Wybraliśmy makarony, ponieważ sosy zawierały bardzo ciekawe składniki, np. mięso królika czy porto. Jedzenie było naprawdę pyszne, dzięki rozmowie z kelnerką dowiedzieliśmy się, ze sam makaron jest ręcznie robiony w restauracji i było to wyczuwalne w smaku potrawy. Obsługa była bardzo miła, kelnerzy chętnie i kompetentnie odpowiadali na nasze pytania.W niektórych opiniach pojawia się temat długiego czekania na potrawy. Po pierwsze, w porównaniu z czasem oczekiwania w restauracji we Włoszech, tu wszystko odbyło się bardzo szybko. Po drugie, nie wymagajmy, aby w restauracji, gdzie wszystko robione jest na poczekaniu, czas oczekiwania wynosił 5 minut, bo jest to po prostu niemożliwe. Na pewno wrócimy jeszcze do "Corleone".

Dziękujemy, Mimi99998
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Corleone trafiłem przypadkiem. Restauracja mieści się w centrum jednak nie leży na głównym komunikacyjnym szlaku turystycznym. Wszedłem, gdyż zachęciło mnie wywieszone przed wejściem menu. Na wejściu powitał nas kelner i wskazał odpowiedni stolik. Błyskawicznie dostarczył menu i po odpowiednim czasie przyjął zamówienie. Wystrój lokalu na pierwszy rzut oka sprawia bardzo miłe wrażenie. Wszystko zaaranżowane na włoski styl. Jednak po czasie można zauważyć, że wszystko jest jak by pobrudzone, trochę zniszczone. Generalnie pierwsze wrażenie się psuje i pozostaje pewien nie smak gdy to się zauważy...
Samo jedzenie bardzo dobre! Nie ma czego się uczepić. Wszystko takie jak powinno być! Mam nadzieję, że właściciele coś zrobią z wystrojem, bo obawiam się że z czasem samo jedzenie przestanie się samo w sobie bronić...
Polecam wejść i skosztować pysznych dań tu serwowanych

Dziękujemy, ml1389
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Wyśmienite i wyrafinowane jedzenie. Uprzejma i szybka obsługa. Bardzo klimatyczny: Area w ogrodzie doskonale przypomina miasteczko w Sycily!!!

Dziękujemy, Lugra72

Corleone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Corleone? Podziel się wrażeniami!