“Nawet spoko”
Pizzeria Cyklop — recenzja

Pizzeria Cyklop
Zamów online
Nr 96 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Wszystko poprawnie bez zastrzeżeń polecam w sumie, lokal i miejsce klimatyczne ale drzwi do toalety się zacinają xd

Dziękujemy, kakimka

Miła obsługa, szybko podane danie. Przepyszna pizza, na cienkim cieście, świeże składniki. Polecam serdecznie!

Dziękujemy, kuchtamar

Tym razem zamiast pizzy wzięliśmy cannelloni i risotto a przedtem rosół i krem pomidorowy. Mimo naprawdę pełnej sali i późnej godziny szybko dostaliśmy smakowite zupy a i na resztę nie trzeba było czekać. Makaron miękki ale w sam raz, farsz aromatyczny, sos z roztapiającego się sera wspaniały, ryż pachniał grzybami...
Jedno z najlepszych miejsc z włoską kuchnią, bez nadęcia i za rozsądne pieniądze.

Dziękujemy, TomOfSilesia

Smakowała mi pizza, deser również bardzo smaczny. Fajny klimat i ładny wystrój Na pewno jeszcze wpadnę.

Dziękujemy, kanaje
Zrecenzowano 13 września 2019

Naprawdę dobra pizza. Zamówiliśmy z karczochami i szynką. Obsługa miła, szybko dostaliśmy nasze danie.

Dziękujemy, agaaga1238

Pizzeria Cyklop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Cyklop? Podziel się wrażeniami!