“Nawet spoko”
Pizzeria Cyklop — recenzja

Pizzeria Cyklop
Get food delivered
Nr 118 wśród 2 059 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 27 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko poprawnie bez zastrzeżeń polecam w sumie, lokal i miejsce klimatyczne ale drzwi do toalety się zacinają xd

Dziękujemy, kakimka

Zrecenzowano 24 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, szybko podane danie. Przepyszna pizza, na cienkim cieście, świeże składniki. Polecam serdecznie!

Dziękujemy, kuchtamar
Zrecenzowano 23 września 2019

Tym razem zamiast pizzy wzięliśmy cannelloni i risotto a przedtem rosół i krem pomidorowy. Mimo naprawdę pełnej sali i późnej godziny szybko dostaliśmy smakowite zupy a i na resztę nie trzeba było czekać. Makaron miękki ale w sam raz, farsz aromatyczny, sos z roztapiającego się sera wspaniały, ryż pachniał grzybami...
Jedno z najlepszych miejsc z włoską kuchnią, bez nadęcia i za rozsądne pieniądze.

Dziękujemy, TomOfSilesia
Zrecenzowano 17 września 2019

Smakowała mi pizza, deser również bardzo smaczny. Fajny klimat i ładny wystrój Na pewno jeszcze wpadnę.

Dziękujemy, kanaje
Zrecenzowano 13 września 2019

Naprawdę dobra pizza. Zamówiliśmy z karczochami i szynką. Obsługa miła, szybko dostaliśmy nasze danie.

Dziękujemy, agaaga1238

Pizzeria Cyklop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Cyklop? Podziel się wrażeniami!