“Naprawdę dobra pizza”
Pizzeria Cyklop — recenzja

Pizzeria Cyklop
Zamów online
Nr 97 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Naprawdę dobra pizza. Zamówiliśmy z karczochami i szynką. Obsługa miła, szybko dostaliśmy nasze danie.

Dziękujemy, agaaga1238

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny lokal, krótki czas oczekiwana na pizzę, ale niestety jedzenie zbyt słone i nie przypadło mi do gustu.

Dziękujemy, 13wiktoriaw
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jak najbardziej ok no i w przystępnej cenie. Maly wybor piwa. Niestety, kelnerka ktora nas obslugiwala chyba nie miala najlepszego dnia pokazujac nam swoje fochy jakbysmy przyszli tam zjesc za darmo.

Dziękujemy, leszeks503
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po kilku latach wróciłem do Cyklopa na ul. Mikołajskiej. Da sie zauważyć kilka zmian (na lepsze) a gościnny klimat pozostał. Ceny umiarkowane ale porcje godne. Szczerze polecam. Dodatkowo obecność tych samych kucharzy kręcących pizze dobrze świadczy o firmie. Panowie Darku i Franku milo zobaczyć na posterunku.

Dziękujemy, grzegorzz1404
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam. Pyszne duże porcje w rozsądnej cenie. Klimatyczny wystrój pizzeri i miła obsługa zachęca do powrotu.

Dziękujemy, Paweł G

Pizzeria Cyklop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Cyklop? Podziel się wrażeniami!