“Najlepsze śniadanie ”
Bagelmama — recenzja

Bagelmama
Nr 120 wśród 1 729 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo świeże bajgle, mistrzowska czarna kawa i pyszna herbata :)
Cicho, miło i ciepło. Spory wybór różnego pieczywa.

Dziękujemy, paterson93

Zrecenzowano 25 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

5 gwiazdek od każdego członka naszej rodziny. Super, ze można wybrać sobie jeden z 7 rodzajów bajgli, każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci mogły wybrać sobie bajgla z wybranymi, pojedynczymi składnikami. Panowie z obsługi doradzają, co wybrać. Jutro wracamy tu znowu na śniadanie

Dziękujemy, Nawojka_POZ
Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Sobotni poranek, śniadanko na Kazimierzu. Wybór padł na Bagelmamę. Zamówiłyśmy dwie kawy i dwa bajgle śniadaniowe. Obsługujący mnie przy ladzie pan to nie było uosobienie gościnności i uprzejmości i czytając inne opinie zdaje mi sie, że to niestety jego klasyczne zachowanie. Całe szczęście młody, krótko ostrzyżony chłopak i dziewczyna znająca włoski zatarli to niemiłe wrażenie. Bajgle chrupiące, smaczne i baaardzo sycące. Zjadłyśmy o 10:00, a o 15:00 nie byłyśmy ani trochę głodne. Dla mnie jedzenie w miarę ok, ale moja siostra była zachwycona. Obie jednak stwierdziłyśmy, że prócz sera, bekonu i omleta przydałoby się umieścić na bajglu coś chrupkiego lub wilgotnego np. sałatę, pomidora lub cebulkę. Należałoby też popracować nad czystością szklanek i szybkością obsługi - nim dostałyśmy jedzenie, kawa była zimna. Zapłaciliśmy 41 zł za dwa bajgle i dwie kawy, dolewki, która miała być gratis nikt nam nie zaproponował więc domówiłyśmy sok. Wrócimy z nadzieją na nieobecność zmierzłego blondyna i dlatego, że moja siostra zakochała się w tych bajglach.

Dziękujemy, Kinga J
Zrecenzowano 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne bajgle w atrakcyjnych cenach. Wybór tak duzy, że ciezko się zdecydowac ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. I na słodko i na słono i z mięsem i z ryba - idealnie :D w dodatku bliziutko na Kazimierzu. Na pewno będę polecać

Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano 4 lipca 2017

To kolejne obowiązkowe dla mnie miejsce, gdy przyjeżdżam na FKŻ. Nieduży, ale przyjemny lokal, idealny na leniwe śniadanie. Menu po polsku i angielsku, można samemu skomponować z czym i jakie bajgle się zje: na słodko, słono, wytrawnie, syto i ”fit”.
Obsługa miła, aczkolwiek w tym roku przytrafiło mi się, że wszyscy przy stoliku już zjedli, a o mnie zapomniano :-( Stąd minus przy ocenie obsługi.

Dziękujemy, Katarzyna B

Bagelmama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bagelmama? Podziel się wrażeniami!