“Szału ni ma :(”
Nova Resto Bar — recenzja

Nova Resto Bar
Nr 292 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dość długo wybieraliśmy się tam na śniadanie, lokal ze świetnym wystrojem, fajnie miejsce, miła obsługa... ale celem głównym było śniadanie. Powiem krótko, jedzenie poprawne, porcje takie sobie, moje angielskie pewnie przez pomyłkę wyładowało na nieco zbyt dużym talerzu. Ale największym rozczarowanie i słabym punktem tego śniadania było pieczywo a szczelnie biała, gumowatą bułka, prawdopodobnie z jakiejś mrożonki, odgrzewana na miejscu.... w dzisiejszych czasam to poważna pomyłka! Czy wrócę? Szczerze wątpię!

Dziękujemy, jasiekr2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunshine57830944820, Kierownik ds. PR, Nova Resto BarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Mamy jednak nadzieję, że Państwo jeszcze do nas wrócą i będą w pełni usatysfakcjonowani. Pozdrawiamy! :)

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta. Nigdy się nie zawiodłem. Pyszne śniadania. Smaczne obiady. Wszystko podane fajnie i świeżo. Bardzo smaczne sałatki i dodatki. Fajne mamy sezonowe. Trochę ubogo jeśli chodzi o piwo. Loka bardzo obszerny, obsługa bardzo fajna. Wi-Fi, płatność karta. Polecam szczerze.

Dziękujemy, Gawus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunshine57830944820, Kierownik ds. PR, Nova Resto BarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo miło nam to czytać taką opinię. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania na każdym z możliwych poziomów. Pozdrawiamy! :)

Zrecenzowano 5 września 2019

Mieliśmy okazję być niedawno na śniadaniu w tym miejscu - bardzo fajny lokal, klimatyczny, mają pyszne śniadanie.

Dziękujemy, Agnieszka S

Serdecznie dziękujemy! :) Staramy się, by każde śniadanie spełniało oczekiwania naszych gości. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Duży wybór, smaczne śniadania. Ważne dla mnie, że jest podawany świeży chlebek. Amerykańskie naleśniki też były niezłe.

Dziękujemy, mb19852017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunshine57830944820, Kierownik ds. PR, Nova Resto BarOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

dziękujemy! :) Zapraszamy częściej!

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych w Krakowie
Wyśmienite jedzenie- po prostu przepyszne.
Sympatyczna i pomocna obsluga, swietne drinki.
I przede wszystkim atmosfera tego miejsca.
Idealnie. Za kazdym razem jest taki sam wysoki poziom. Zdecydowanie polecam- bedzie pysznie

Dziękujemy, monikakM7631VX

Bardzo nam miło <3 Zapraszamy! :)

Nova Resto Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nova Resto Bar? Podziel się wrażeniami!