“Śniadanie”
Nova Resto Bar — recenzja

Nova Resto Bar
Nr 291 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 5 września 2019

Mieliśmy okazję być niedawno na śniadaniu w tym miejscu - bardzo fajny lokal, klimatyczny, mają pyszne śniadanie.

Dziękujemy, Agnieszka S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunshine57830944820, Kierownik ds. PR, Nova Resto BarOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Serdecznie dziękujemy! :) Staramy się, by każde śniadanie spełniało oczekiwania naszych gości. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Duży wybór, smaczne śniadania. Ważne dla mnie, że jest podawany świeży chlebek. Amerykańskie naleśniki też były niezłe.

Dziękujemy, mb19852017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunshine57830944820, Kierownik ds. PR, Nova Resto BarOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

dziękujemy! :) Zapraszamy częściej!

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych w Krakowie
Wyśmienite jedzenie- po prostu przepyszne.
Sympatyczna i pomocna obsluga, swietne drinki.
I przede wszystkim atmosfera tego miejsca.
Idealnie. Za kazdym razem jest taki sam wysoki poziom. Zdecydowanie polecam- bedzie pysznie

Dziękujemy, monikakM7631VX

Bardzo nam miło <3 Zapraszamy! :)

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jedna z moich ulubionych restauracji na mapie Krakowa. Jak zawsze super klimat dużo uśmiechniętych ludzi, dużo dobrego jedzenia, wspaniała obsługa która interesuje się gościem, o co trudno;) Znam już dobrze menu, mam swoje pozycje, najlepszy stek w Krakowie. Tym razem śniadanie, i kolejnym razem pozytywnie zostałem rozwalony na łopatki. Śniadania różnorodne, każdy coś dla siebie znajdzie, porcje wielkie, estetyczne. Polecam :)

Dziękujemy, Michał P

Dziękujemy, zawsze bardzo się staramy! :)

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na rodzinnej obiadokolacji i na drinkach. Wszystko było pyszne, ciekawie i świeżo przyrządzone. Krewetki w punkt! Dzieciaki najedzone i zadowolone. Bardzo miła i sprawna obsługa.

Dziękujemy, Anna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunshine57830944820, Kierownik ds. PR, Nova Resto BarOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Świetnie! Bardzo dziękujemy za odwiedziny oraz recenzję. Mamy nadzieję, że do zobaczenia następnym razem :)

Nova Resto Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nova Resto Bar? Podziel się wrażeniami!