“Deserki”
Ptaszyl — recenzja

Ptaszyl
Nr 1 100 wśród 2 031 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Restauracja Ptaszyl to wyjątkowe miejsce usytuowane w samym sercu krakowskiego Kazimierza, niedalekiej odległości od najliczniejszej części synagog , cmentarzy żydowskich czy muzeów.Jest lokalem klimatyzowanym posiadającym 120 miejsc siedzących wewnątrz jak również 86 na ogródku kawiarnianym w okresie kwiecień-październik. Restauracja serwuje dania Kuchni żydowskiej , staropolskiej jak również wybrane pozycje z kuchni świata . W wieczornej porze odgrywana jest muzyka na żywo która umila czas gościom.
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem dobry wykwintny deser Magiczna gruszka - polecam :) gorzej ze sprawnością obsługi. Ocena średnia.

Dziękujemy, JolantaKP
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz P, Kierownik, PtaszylOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2019

Dziękujemy za pochwałę naszego deseru. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że przypadł Pani do gustu. Przykro nam jednak, że nasza obsługa nie spełniła Pani oczekiwań. Prosimy skierować do nas obszerniejszy opis zaistniałej sytuacji, abyśmy mogli zareagować i pouczyć obsługę. Jesteśmy przekonani, że była to jednorazowa sytuacja. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie.
Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego miejsca wczoraj zostaliśmy wyproszeni, poczuliśmy się jak ktoś gorszej kategorii, gdyż zamówić chcieliśmy tylko drinki. Miejsce nastawione na zysk, a nie na wysoki standard obsługi klienta. Żenada i niski poziom prezentuje to miejsce. Omijać szerokim łukiem

Dziękujemy, Agnieszka D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz P, Kierownik, PtaszylOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Szanowna Pani Agnieszko
Dziękujemy za opisanie tej sytuacji. Oczywiście, nie powinna mieć ona miejsca i na pewno dopilnujemy, aby obsługa została o tym poinformowana. Nasi Goście i ich satysfakcja są naszym priorytetem a każdego traktujemy z należytym szacunkiem. To zasady panujące w restauracji Ptaszyl a każde odstępstwo będzie niosło za sobą konsekwencje dla obsługi restauracji. Przepraszamy, że poczuli się Państwo źle i zapewniamy, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019

Obsluga kiepska i wolna. Kelnerzy & agitatorzy (chyba polscy; bo bez akcentu) zwracaja uwage gosciom. Jak dlugo nie mozna sie doprosic o koce i czlowiek prosi o nie kilka razy roznych osob, dostaje sie kilka kocy oraz UWAGE od kelnerow, zeby nie zawracac glowy kilku osobom jednoczesnie... a czlowiek przeciez marznie (na zewnatrz bylo 8‎°C). Pan agitator opryskliwie odnosi sie do klientow, np. zazartowalismy, ze "Pan powinien mowic o atmosferze z wieksza charyzma", na co on tez chyba zazartowal: "Czy Pani bedzie mi mowic co ja mam robic??" Zatem z atmosfera chyba kiepsko... Nie wiem skad oni wyciagneli tak niemila obsluge? Finalnie kelnerzy (chyba zagraniczni, bo wydaje mi sie ze mowili z akcentem) mili. W sumie zjadlem tylko jedne pierogi i byly takie sobie. Konkludujac nie polecam; od nadmiaru turystow poprzewracalo im sie w glowach, oraz kompletnie nie rozumieja co znaczy klient nasz pan...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Eryk S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz P, Kierownik, PtaszylOdpowiedź udzielona 23 kwietnia 2019

Dziękujemy za odwiedzenie naszej restauracji oraz czas poświęcony na wystawienie opinii.
Opisana sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Bardzo dbamy o profesjonalizm naszej obsługi. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby była to jednorazowa sytuacja, która się więcej nie powtórzy.
Mamy nadzieję, że mimo wszystko odwiedzi nas Pan ponownie, aby przekonać się, że dbamy o swoich klientów i traktujemy ich z należytym szacunkiem.

Pozdrawiam

Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę jedno z gorszych miejsc w jakich byłem w Krakowie... Czulent naprawdę zły, kompletnie nieprzyprawiony podany bardzo nieładnie. Żona wzięła spagetti z krewetkami i chilli gdzie niestety chilli nie było wcale a wszystko pływało w SMAKOWEJ oliwie Chilli. Kelnerki mogłoby nie być, po prostu przyniosła jedzenie jak na stołówce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Paweł C

Dziękujemy za opinię oraz za odwiedzenie naszej restauracji. Jest nam ogromnie przykro, że nie spełniła ona Państwa oczekiwań. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby prezentować jak najwyższy poziom przygotowywanych dań. Dbamy również o profesjonalizm naszej obsługi, ponieważ satysfakcja naszych Gości jest dla nas priorytetem. Mamy nadzieję, że sytuacja ta więcej się nie powtórzy a Państwo dadzą naszej restauracji drugą szansę.
Pozdrawiam

Zrecenzowano 8 marca 2019

Jedna gwiazdka za muzykę. Poza tym niestety jedzenie złe. Bolognese - porcja średnia nawet dla dziecka, gołąbki po żydowsku fatalne, nieapetycznie podane, żurek cienki i w kilka razy odgrzewanym, starym chlebie.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, radcaminister
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz P, Kierownik, PtaszylOdpowiedź udzielona 20 marca 2019

Jest nam niezmiernie przykro, że wizyta w restauracji Ptaszyl nie spełniła Państwa oczekiwań. Jesteśmy jednak przekonani o jakości potraw, które przygotowujemy. Otrzymujemy także bardzo pozytywne opinie na ich temat od innych klientów. Ufamy więc, że był to jednorazowy incydent, który nie powtórzy się w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo wszystko uda się Państwu odwiedzić nas ponownie, aby wymazać złe wrażenia i odkryć Ptaszyl na nowo.

Pozdrawiamy

Ptaszyl — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ptaszyl? Podziel się wrażeniami!