“Bardzo słabo ”
Ptaszyl — recenzja

Ptaszyl
Nr 1 100 wśród 2 028 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Restauracja Ptaszyl to wyjątkowe miejsce usytuowane w samym sercu krakowskiego Kazimierza, niedalekiej odległości od najliczniejszej części synagog , cmentarzy żydowskich czy muzeów.Jest lokalem klimatyzowanym posiadającym 120 miejsc siedzących wewnątrz jak również 86 na ogródku kawiarnianym w okresie kwiecień-październik. Restauracja serwuje dania Kuchni żydowskiej , staropolskiej jak również wybrane pozycje z kuchni świata . W wieczornej porze odgrywana jest muzyka na żywo która umila czas gościom.
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę jedno z gorszych miejsc w jakich byłem w Krakowie... Czulent naprawdę zły, kompletnie nieprzyprawiony podany bardzo nieładnie. Żona wzięła spagetti z krewetkami i chilli gdzie niestety chilli nie było wcale a wszystko pływało w SMAKOWEJ oliwie Chilli. Kelnerki mogłoby nie być, po prostu przyniosła jedzenie jak na stołówce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Paweł C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz P, Kierownik, PtaszylOdpowiedź udzielona 23 kwietnia 2019

Dziękujemy za opinię oraz za odwiedzenie naszej restauracji. Jest nam ogromnie przykro, że nie spełniła ona Państwa oczekiwań. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby prezentować jak najwyższy poziom przygotowywanych dań. Dbamy również o profesjonalizm naszej obsługi, ponieważ satysfakcja naszych Gości jest dla nas priorytetem. Mamy nadzieję, że sytuacja ta więcej się nie powtórzy a Państwo dadzą naszej restauracji drugą szansę.
Pozdrawiam

Zrecenzowano 8 marca 2019

Jedna gwiazdka za muzykę. Poza tym niestety jedzenie złe. Bolognese - porcja średnia nawet dla dziecka, gołąbki po żydowsku fatalne, nieapetycznie podane, żurek cienki i w kilka razy odgrzewanym, starym chlebie.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, radcaminister
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz P, Kierownik, PtaszylOdpowiedź udzielona 20 marca 2019

Jest nam niezmiernie przykro, że wizyta w restauracji Ptaszyl nie spełniła Państwa oczekiwań. Jesteśmy jednak przekonani o jakości potraw, które przygotowujemy. Otrzymujemy także bardzo pozytywne opinie na ich temat od innych klientów. Ufamy więc, że był to jednorazowy incydent, który nie powtórzy się w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo wszystko uda się Państwu odwiedzić nas ponownie, aby wymazać złe wrażenia i odkryć Ptaszyl na nowo.

Pozdrawiamy

Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja jest atutem. Gorzej jeśli chodzi o klimat. Brakuje jakiejś fajnej muzyki nawiązującej do miejsca. Jedzenie jest przyzwoite i cenowo wypada dobrze w porównaniu do okolicznych restauracji. Obsługa jest pomocna i dba o gości. Jednak czegoś brakuje. Ogólnie ok.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, 779xxxz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz P, Kierownik, PtaszylOdpowiedź udzielona 11 lutego 2019

Dziękujemy za opinię oraz cenne rady. Z pewnością weźmiemy je pod uwagę. W naszej restauracji odbywają się koncerty z muzyką na żywo (18:00-22:00 w czwartki, piątki i soboty (w okresie zimowym) a w ciepłe miesiące codziennie). Zapraszamy do odwiedzenia restauracji Ptaszyl w tym czasie.

Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce jeśli ktoś szuka przepysznego i wykwintnego deseru z kawa po obiedzie. Nie mieliśmy okazji próbować dań ale bardzo bogate menu i ciekawe propozycje godne uwagi. Napewno odwiedzimy ponownie

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, lukasz126p
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz P, Kierownik sprzedaży, PtaszylOdpowiedź udzielona 31 października 2018

Dziękujemy za opinię . Zapraszamy ponownie do Nas.

Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko,a desery istny poemat ;mus gruszkowy i czarny bez,szarlotala rozpływająca się w ustach ,a fondant czekoladowy rozkosz dla podniebienia.Nie wspomnę o przemiłej i czarującej obsłudze!!!
Na pewno tam wrócimy,polecam z całego serca

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Tourist436415
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz P, Kierownik, PtaszylOdpowiedź udzielona 22 lipca 2018

Dziękujemy za opinię . Cieszymy się że mogliśmy gościć i mogli Państwo miło spędzić u nas czas .

Zapraszamy ponownie

Ptaszyl — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ptaszyl? Podziel się wrażeniami!