“Świetne, klimatyczne miejsce!”
Singer — recenzja

Singer
Nr 90 wśród 1 732 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

super klimat z fajna muzyka.
przejazdem w Krakowie, wpadlismy na wyśmienite grzane piwko.
Ciekawy wystrój z dodatkowe miejsce dla palących.
Na pewno to wrocimy z żoną przy kolejnej wizycie w Krakowie

Dziękujemy, Cezary K

Zrecenzowano 14 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Tłum zalewający Singera nie każdemu może przypaść do gustu. O naszym zamówionym przy barze grzańcu obsługa zdążyła skutecznie zapomnieć ze względu na nawał zamówień. Mimo to klimat fajny i polecam wstąpić.

Dziękujemy, eysturland
Zrecenzowano 5 grudnia 2017

Oprócz stolików, jako stoliczki stare maszyny do szycia Singery. Niestety, zapuszczone i brudne. Szkło pozostawia wiele do życzenia.

Dziękujemy, 382wandaw
Zrecenzowano 21 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce. Genialnie urządzone, w środku dosłownie unosi się klimatyczna woń. Bardzo polecam dla ludzi lubiących klimatyczne, mroczne miejsca! Pyszne piwko sezonowe

Dziękujemy, Prosiaczeqq
Zrecenzowano 14 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem tam kilkadziesiąt, No może kilkanaście razy. Zimą i latem. Jest juz starą knajpa, nie tylko stylizowaną na starą.
Za każdym razem trafiam tam inne klimaty. Albo nostalgiczne grzanie gorzały do rana albo tańce na wszystkich stołach i barze. Też do rana.
Sami rozumiecie... konkret jakich mało w dzisiejszych czasach.

1  Dziękujemy, Garaz5

Singer — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Singer? Podziel się wrażeniami!