“Ok”
Pod Słońcem — recenzja

Pod Słońcem
Nr 101 wśród 1 657 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

przyjemna, nieco tajemnicza restauracja. Obsługa godna pochwały. Osobiście jadałam tam szaszłyk. Pierwsza klasa był. Dostaliśmy jeszcze do tego bułeczkę ze smalcem. A na koniec do rachunku otrzymaliśmy pocztówkę. Uważa to za miły gest

Dziękujemy, urszulka89

Zrecenzowano 27 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce z pysznym jedzeniem. Fajne ogródki z ogrzewaniem pozwalały cieszyć się widokami na rynek nawet podczas zimnego wieczoru. Szczególnie polecam dorsza, łososia pod pierzynką z parmezanu oraz sałatkę z kosin serem, rukolą i pieczonym burakiem :)

Dziękujemy, magda8989
Zrecenzowano 25 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam! Mają tam pyszną kawę i ciasto. Ja wzięłam sernik, próbowałam też szarlotki na ciepło. Mają przepyszne słodkości. A do tego miejsce, główna płyta na rynku, w sobotnie lub niedzielne popołudnie. Polecam gorąco!

Dziękujemy, Kinga P
Zrecenzowano 13 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo długo zapamiętam ta wizytę. Zamówiliśmy po żurku. Bardzo pyszny jeden z najlepszych jakie w życiu próbowałem, podany w wykwintnej bułce. Do tego zamówiliśmy Żywiec Biały. Piwo obłędne, nie ma porównania z innymi. Jako jedna z nielicznych restauracji podaje go w odpowiedniej szklane co jeszcze bardziej podkreśla smak. Polecam!

Dziękujemy, blackeyed91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KokosekA, Kierownik, Pod SłońcemOdpowiedź udzielona 16 maja 2017

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy do nas częściej :) Pozdrawiam Manager

Zrecenzowano 12 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim przesympatyczna uśmiechnieta obsługa,ciekawy wystrój no i pyszne jedzenie. Polecam :)

Dziękujemy, Mariola K

Pod Słońcem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Słońcem? Podziel się wrażeniami!