Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Trip.com
Hotels.com
eDreams
Travelocity
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 21 maja 2017

Pyszne jedzenie (brawa dla kucharza), stylowy wystrój (pokój z portretem przodka), miła obsługa, udogodnienia dla niepełnosprawnych. Kasyno raczej nie przeszkadza, bo jest w jakichś podziemiach. Lokalizacja hotelu naraża jednak czasem na mało ciekawy widok z okna ;) W sumie - jeśli wziąć pod uwagę również przystępną cenę i obfite śniadanie - mocne cztery gwiazdki.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, greenka2000
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Hotel bardzo przyjemny, spokój , cisza w hotelu mieści się kasyno wiec w weekendy może być głośniej, parking. Na śniadanie obowiązkowo trzeba przyjść wcześniej bo o 9 tej już jest niewiele do jedzenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Stylowe pokoje.
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, MariuszR316
Zrecenzowano: 7 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Polecamy. Dobra lokalizacja i smaczne śniadania. Potrawy w restauracji dobre, ale w cenie *5 gwiazdek. Dwór jest hotelem 5 *,ale nie można się nastawiać na luksusy 5*. Niemiłe zapachy z Casino, które znajduje się w hotelu. Bezpłatny parking. Przyjmują z psami bez opłat.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, zakopianczyk1
Zrecenzowano: 19 stycznia 2017

Korzystałem jedynie z restauracji i mogę wypowiedzieć się jedynie pozytywnie. Jedzenie i obsługa na wysokim poziomie. Suflet z płynnym sercem rewelacja. Danie główne - comber jagnięcy bardzo smaczne. Polecam

Termin pobytu: luty 2016
2  Dziękujemy, romkel
Zrecenzowano: 15 stycznia 2017

Rezerwowałam ten hotel jako 5 gwiazdkowy, ale to chyba pomyłka.
Pokoje/łazienka delikatnie mówiąc poniżej średniej.
Telewizor nie działał, a o 19 nie było juz komu się tym zająć.
Parking przepełniony najprawdopodobniej gośćmi kasyna, tym samym brak miejsc parkingowych dla gości hotelu.
3,5 gwiazdki, to według mnie standard tego hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa