“Trudno powiedzieć”
Piwnica Pod Zlota Pipa — recenzja

Piwnica Pod Zlota Pipa
Nr 345 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Za pierwszym razem byliśmy zachwyceni, za drugim już niestety nie. Te dwa zdjęcia to jest to samo danie w odstępie ok. 6 miesięcy. Nie wyglądało tak samo i nie smakowało tak samo. Niestety męża danie również nie było tym samym, co pół roku wcześniej. Dodatkowo mamy podejrzenie, że polędwica była chyba jednak 3 świeżości. Na wielki plus należy zaliczyć to, że kelner dopilnował, aby na moją prośbę nie dodawać tymianku do mięsa (uczulenie) :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, gaja-yu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zlotapipa, Kierownik, Piwnica Pod Zlota PipaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Zadowolenie naszych gości jest dla nas niezwykle ważne, przykro nam że kucharz wydający dla Państwa potrawy popełnił taki błąd. Nasze dania są przygotowywane ze świeżych mięs z codziennych dostaw, na bieżąco zaraz po złożeniu zamówienia przez gościa. Mimo wszystko mamy nadzieję że ponownie nas Państwo odwiedzą i każdym kolejnym razem wyjdą równie zadowoleni co za pierwszym.

Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, wystroj ma swoj urok, krakowskiej piwnicy. Bardzo nam sie podoba. Sympatyczna obsluga, przesympatyczny wlasciciel. Bylismy na piwku, drinkach itp. Nie zamawialismy dam z karty. Polecamy i wrocimy tam jeszcze.

Dziękujemy, Agn3sita
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zlotapipa, Kierownik, Piwnica Pod Zlota PipaOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Bardzo nam miło, że nasz uroczy wystrój się Państwu spodobał, oczywiście szef również dziękuje za miłe słowa. Zapraszamy ponownie tym razem by spróbować dań z naszego menu.

Zrecenzowano 4 maja 2019

Przede wszystkim - wielkie brawa dla przesympatycznego Właściciela, który osobiście interesował się swoimi gośćmi. Opowiedział nam kilka anegdotek, pożartował, zaprosił na ciekawe wydarzenia. Zrobił na nas świetne wrażenie otwartością i gościnnością. Żeby tak było wszędzie!
Zamówiliśmy piwo i talerz przekąsek dla dwóch osób. Za 26 zł byliśmy syci :) Świeże wyroby wędliniarskie i inne dodatki umiliły nam i tak udany pobyt. Z przyjemnością wrócimy tam, by tym razem spałaszować coś większego i wziąć udział w imprezie jazzowej :)
Ściskamy Właściciela!

Dziękujemy, Sara D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zlotapipa, Właściciel, Piwnica Pod Zlota PipaOdpowiedź udzielona 10 maja 2019

W rodzinnych firmach swoich gości traktuje się z dozą rodzinnej atmosfery. Razem z tatą wielokrotnie pomagamy załodze, by każdy gość naszej restauracji wyszedł od nas uśmiechnięty. Zapraszamy ponownie, mamy nadzieję że zapamiętają nas Państwo na długo.

Zrecenzowano 4 marca 2019

Lokal w piwnicy, co dodaje klimatu, pierwsza część lokalu (tam gdzie znajduje się bar), bardzo ciekawie urządzona. Druga część...tam czas się cofnął... Zamówiłam ciasto czekoladowe, a dostałam, no cóż murzynka. Nie jestem wybredna, ale za tę cenę zrobiłabym sobie całą blachę. Kelner chyba dopiero się uczył, przy najmniej sprawiał takie wrażenie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 01Ania
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zlotapipa, Kierownik, Piwnica Pod Zlota PipaOdpowiedź udzielona 6 marca 2019

Witam, dziękujemy za cenne uwagi, mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie i spróbuje innych dań i będzie zadowolona. Pozdrawiam

Zrecenzowano 19 lutego 2019

Bardzo ciekawe miejsce, menu bardzo obszerne, jest w czym wybierać, a poza tym bardzo fajny klimacik tam jest. Spodobało mi się to miejsce od pierwszej chwili

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, annamed33

Bardzo dziękujemy za mile słowa, mamy nadzieje że będą nas Państwo odwiedzać częściej. Pozdrawiam.

Piwnica Pod Zlota Pipa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Piwnica Pod Zlota Pipa? Podziel się wrażeniami!