“Fantastyczne doznania smakowe. ”
Karakter — recenzja

Karakter
Nr 111 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na podstawie polecen znajomych postanowiliśmy że będąc w Krakowie odwiedzimy te restauracje. Przy byliśmy bez rezerwacji w niedziele o godz 14 i Pani z obsługi sprawdziła lecz niestety nie udało się znaleźć stołu dla 4 osób ale znalazła dla nas miejsce na godzinę 15 więc po krótkim spacerze powrocilismy i dostaliśmy swój stolik. Jedliśmy różne potrawy i szczerze co jedna to lepsza. Zaskakiwaly smakiem i wyglądem. Bardzo dawno już nie trafiłem na tak dobre dania. Nic nie było oczywiste i to jest najfajniejsze że nie wiesz co do końca dostaniesz. A wino polskie które polecila nam nasza kalnerka było wyśmienite. Uśmiechnięta, pomocna i bardzo sympatyczna sprawiła że te popołudnie było bardzo miłe i smaczne. Dziękujemy i wrócimy. Polecam kto nie był.

Dziękujemy, Bartti1980

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest istną rozkoszą. Fantazja! powalająca symfonia doznań na wszystkich polach. Świetna obsługa i wspanialy Somelier ktory potrafi wyczuć klienta i jego gust. Fanstatyczne miejsce i klimat. NAJLEPIEJ !!!

Dziękujemy, karolina-lea
Zrecenzowano 6 września 2019

Mule bardzo dobre. Osobiście wziąłem z sosem pomidorowym, ale te z pesto też były pyszne. Obsługa też super, nie polecam jednak lodów szałwiowych.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, piotrzolnierczyk
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zamowilismy mule z szalotka w bialym winie- bardzo dobre!
Kolejne byly z bazylia , równie pyszne!
Ale deser przebil wszystko, sernik ok, lody z buraków wyśmienite , natomiast beza tymiankowa przebila wszystko%)
Polecam lokal!!

Dziękujemy, franek1823
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

bardzo smaczny burger wołowy.polecam bo warto choć troszkę drogo.ale można sobie pojeść .kolega polecał też żebro ale nie próbowałem.

Dziękujemy, wojciechw754

Karakter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karakter? Podziel się wrażeniami!