“Mule”
Karakter — recenzja

Karakter
Nr 111 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 6 września 2019

Mule bardzo dobre. Osobiście wziąłem z sosem pomidorowym, ale te z pesto też były pyszne. Obsługa też super, nie polecam jednak lodów szałwiowych.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, piotrzolnierczyk

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zamowilismy mule z szalotka w bialym winie- bardzo dobre!
Kolejne byly z bazylia , równie pyszne!
Ale deser przebil wszystko, sernik ok, lody z buraków wyśmienite , natomiast beza tymiankowa przebila wszystko%)
Polecam lokal!!

Dziękujemy, franek1823
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

bardzo smaczny burger wołowy.polecam bo warto choć troszkę drogo.ale można sobie pojeść .kolega polecał też żebro ale nie próbowałem.

Dziękujemy, wojciechw754
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Mięso na tatara podbija tu zawsze moje serce. Zarówno konina, struś czy wołowina zawsze świeże i posiekane tak jak lubię (nie ma papki z mięsa). Dodatki są niezłe. Zestaw z awokado: pieczarki pokrojone w plasterki, cebula w szerokie pióra. Dodatki idealnie pasujące, jednak nie w takiej formie.
Zestaw z gorgonzolą: gorgonzola zabija smak mięsa.

Dziękujemy, mikim248
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

* Kolacja zapadła w naszej pamięci do teraz, z pewnością przejeżdżając przez Kraków wrócimy do tego miejsca
* Karakter ma swój niepowtarzalny klimat, nietuzinkowa karta dań, przepyszne ale niespotykane połączenia smaków
* Byliśmy w tym miejscu dwa razy, spróbowaliśmy chyba wszystkich pozycji z karty i żadne nas nie zawiodło, piękne podanie dań, wszystko świeże i pyszne,

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, p_nika

Karakter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karakter? Podziel się wrażeniami!