“Kolacja”
The Spaghetti — recenzja

The Spaghetti
Nr 219 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: The Spaghetti zrodziło się z zamiłowania do prawdziwej włoskiej kuchni połączonego z ideą wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych. Nasza restauracja znajduje się w podziemiach jednej z najpiękniejszych kamienic w sercu krakowskiego Rynku. Wnętrza The Spaghetti są odzwierciedleniem włoskiej prostoty i nowoczesnego designu.

Ciekawy wystrój, bardzo miła obsługa. Genialny pieczony łosoś z pure z pieczonego kalafiora ze szparagami. Bardzo krótki czas oczekiwania na potrawy.Prawdziwa włoska kuchnia. Polecam!

Dziękujemy, miki19630
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DawidBandur, Kierownik, The SpaghettiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z lepszych miejsc w Krakowie z włoską pizzą i makaronami. Krótki czas oczekiwania na danie, ceny bardzo przystępne. Piwnica klimatyczna, idealna na kolacje we dwoje. Jedynym minusem jest brak menu dla dzieci.

Dziękujemy, weroniikka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DawidBandur, Kierownik, The SpaghettiOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Bardzo dziękujemy na umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja rodzinna dla 5 osób. Rotki czas oczekiwania na stolik w ogródku. Bardzo smaczna pizza. Mila, Sprawna, szybka obsługa. Polecam.

Dziękujemy, przemo2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DawidBandur, Kierownik, The SpaghettiOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowny Panie jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej restauracji oraz za pozostawienie opinii! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jedzenie zostało dosyć szybko i smacznie przygotowane, natomiast mega rozczarowała mnie obsługa restauracji. Pani manager zdecydowanie musi popracować nad formą rozmowy z klientem i ulepszyć swoje umiejętności w zakresie profesjonalnego zachowania z gośćmi restauracji.

Dziękujemy, alia_uliuu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DawidBandur, Kierownik, The SpaghettiOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię. Dzięki przekazanym wskazówkom możemy stale pracować nad jakością naszej obsługi. Przykro nam, że podczas ostatniej wizyty w naszej restauracji nie sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom. Mamy nadzieję, kolejne związane z nami doświadczenia okażą się pozytywne.

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miska z wodą dla pieska została podana od razu co jest rzadkością. Obsługiwał nas pan Piotr N. - bardzo miła i profesjonalna obsługa. Siedzieliśmy na ogródku, który jest bardzo przytulny, natomiast wystrój w środku zapiera dech w piersiach - przytulnie, ładnie, z klasą. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia restauracji. Na pewno podczas następnej wizyty w Krakowie wrócimy do tego miejsca.

Dziękujemy, zuuziix
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DawidBandur, Kierownik, The SpaghettiOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

The Spaghetti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w The Spaghetti? Podziel się wrażeniami!