“Przemiła obsługa, pyszna pizza. ”
The Spaghetti — recenzja

The Spaghetti
Nr 126 wśród 1 599 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 28 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja. Ciekawe, przytulne wnętrze oraz bardzo miła obsługa to elementy które tworzą już zaraz po wejściu pozytywny obraz tego miejsca. Jedzenie tylko go utrzymuje. Próbowaliśmy zupy straciatella oraz pizz. Oba dania warte polecenia. Na pewno pojawię się tam ponownie. Ciepły klimat i smaczne dania!

Dziękujemy, Jakub P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Manager, The SpaghettiOdpowiedź udzielona 4 kwietnia 2017

Szanowny Panie Jakubie,

Jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej restauracji oraz za pozostawienie opinii! Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie.

Napisz recenzję
The Spaghetti — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 24 marca 2017

Bardzo bardzo dobre jedzenie, włoska pizza, pyszny makaron, naprawdę warto tu zjeść. Ponadto przystępne ceny jak na rynek w Krakowie. Restauracja atrakcyjna ze względu na położenie jak i wnętrze, świetne sale w piwnicach super pasują do tego miasta i są bardzo ładnie urządzone. Małym minusem było to, że na obiad wybrałam się z tatą (60 +) i synem (7l.) a z marszu, bez pytania usadzono nas w dość ciemnej części co dla moich towarzyszy było niekomfortowe w czytaniu menu i jedzeniu :) Poza tym polecam, myślę, że wrócę przy następnej okazji :)

Dziękujemy, Kamila M
Zrecenzowano 8 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Od samego wejścia można nacieszyć oko nowoczesnym wystrojem. Jedzenie w restauracji pyszne, niestety porcje makaronu były bardzo małe, nawet jeśli cena nie była zbyt wygórowana. Z chęcią wrócę żeby spróbować więcej dań, mam nadzieje ze następnym razem otrzymam nie tylko smaczny, ale tez sycący posiłek :).

Dziękujemy, Anna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, The SpaghettiOdpowiedź udzielona 10 lutego 2017

Szanowna Pani Anno,

Dziękujemy za wybór naszej restauracji, zamieszczoną recenzję i komplementy dotyczące naszej kuchni. Opinie gości są dla nas bardzo ważne, gdyż wskazują nam obszary naszej działalności, które wymagają poprawy. Mamy nadzieję, że zdecyduje się Pani odwiedzić nas w przyszłości i wrażenia z wizyty będą już w pełni udane.

Zrecenzowano 20 grudnia 2016

Jedzenie w The Spaghetti jest bardzo smaczne, zarówno pizza jak i makarony świetne- jedyny minusik za porcje, które według mnie mogłyby być odrobinę większe. Poza tym wnętrze i cały wystrój restauracji sprawia że chce się tam wracać na włoskie uczty

Dziękujemy, Magdalena W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Coordinator, The SpaghettiOdpowiedź udzielona 28 grudnia 2016

Szanowna Pani Magdaleno,

bardzo dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się, że zamówione dania smakowały. Wszelkie sugestie przekażemy także szefowi kuchni. Zapraszamy do kolejnych wizyt.

Zrecenzowano 19 grudnia 2016

Bardzo przyjemne miejsce z przemiłą obsługą. Dania bardzo smaczne. Może tylko listy składników poszczególnych dań mogłyby być uproszczone, gdyż zabiera trochę czasu zorientowanie się, co tak naprawdę zamawiamy.

Dziękujemy, Beata D

Szanowna Pani Beato,

bardzo dziękujemy za miłe słowa i cenne sugestie, rozważymy wprowadzenie sugerowanych zmian. Zapraszamy do kolejnych wizyt.

The Spaghetti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w The Spaghetti? Podziel się wrażeniami!