“perfetto”
The Spaghetti — recenzja

The Spaghetti
Nr 213 wśród 2 030 Restauracje (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Opis: The Spaghetti zrodziło się z zamiłowania do prawdziwej włoskiej kuchni połączonego z ideą wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych. Nasza restauracja znajduje się w podziemiach jednej z najpiękniejszych kamienic w sercu krakowskiego Rynku. Wnętrza The Spaghetti są odzwierciedleniem włoskiej prostoty i nowoczesnego designu.
Zrecenzowano 12 października 2016

Wstąpiłem pierwszy raz. Zupa krem szpinakowy doskonały. Carpaccio perfetto. Pizza eccelente. Gratuluję właścicielom restauracji takich kucharzy i takiej obsługi kelnerskiej... a sobie gratuluje takiego wyboru. Od dziś moja ulubiona włoska restauracja w Krakowie.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, drzewakrzewy

Zrecenzowano 12 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania, eleganckie i przyjemne wnętrze, miła obsługa.
Jedynym mankamentem są nie za duże porcje ;)

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, 538arturk
Zrecenzowano 21 września 2016

Jadłem pastę z kurczakiem i sosem kurkowym. Danie bardzo smaczne, ale po jego zjedzeniu pozostał niedosyt... tzn zjadłbym więcej. Porcja niezbyt duża. Obsluga powolna. Na menu czekałem dobre 10 min, na samo danie raczej krótko, ale na rachunek podobne oczekiwanie co na menu. Jeśli kierujesz się smakiem a nie ilością można polecić!

Dziękujemy, Tomasz W
Zrecenzowano 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja oraz bardzo miła i Profesjonalna obsługa rekompensują mało wyraziste jak na kuchnię włoską jedzenie. Pomimo to bardzo smacznie i przytulnie

Dziękujemy, dominiczka908
Zrecenzowano 1 września 2016 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna i przemiła obsługa! Jedzenie 10/10. Pyszna pizza, a makaron najlepszy jaki jadłam. Gorąco polecam!!!!!!!!!!

Dziękujemy, Weronika F

The Spaghetti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w The Spaghetti? Podziel się wrażeniami!